Doktorun Adresi (2)

Kocayol Cad. Kozyatağı Sok. No: 5  Kadıköy, İstanbul
Central Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Petrol İş Mah. Üsküdar Cad. No : 45  Kartal, İstanbul
Avicenna Umut Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hüseyin Ekici Hakkında

Hüseyin Ekici Kimdir?

Op. Dr. Hüseyin EKİCİ, 1987 yılında Balıkesir Cumhuriyet Lisesi'nden mezun olarak lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. 1994 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş ve tıp doktoru unvanı almıştır. 2000 yılında ise Cerrapaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda ihitisasını tamamlamıştır. 

Gelibolu Askeri Hastanesi, Yalova SSK Hastanesi, Gebze Devlet Hastanesi, Acıbadem Kadıköy Hastanesi (Part-Time) gibi kurumlarda çalışmıştır. Günümüzde ise Avicenna Özel Umut Hastanesi'nde ve Central Hospital'de hastalarına hizmet vermekte ve mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Op. Dr. Hüseyin EKİCİ, İstanbul Tabip Odası, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği (TOTBİD), Türkiye Spor Yaralanmaları ve Artroskopi Derneği (TUSYAD) ve Artroplasti Derneği gibi mesleki kurum ve kuruluşlara üyedir.

Diploma aldığı kurum
 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
Tedaviler
 • Ayak ve ayak bileği cerrahisi
 • Yeni doğan kalça ultrasonu
 • Skolyoz ameliyatı
 • Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif)
 • Alt ekstremitelerde venografi

Hüseyin Ekici Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih..güneş

Açıklayıcı ve hızlı cevap veren Hüseyin hocama çok teşekkür ediyorum 31-12-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Hüseyin Ekici tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Hüseyin Ekici Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Bel fıtığı

  Hocam 47 yaşında erkek hasta lomber lordozu var açıklığı sağa bakan hafif skolyoz gözlenmiştir. l4 -l5 disk sinyal i̇ntensitesi azalmıştır. diskte diffüz taşma ve median fissür var. dural kese basılıdır . bunun tedavisi ne ameliyat mı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Hüseyin Ekici

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ayak serçe parmağı çatlağı

  Merhaba hocam ben 2 ay önce ayağımı çarptım ve burktum serçe parmağımın tırnak altı kemiğinde çatlak olmuş baştan tırnağımda sorun var zannedip antibiyotik verdiler 2 ay şiş parmakla ve inanılmaz ağrılarla gezdim.ayakkabı hiç giyemedim anında şişiyor ve zonkluyordu.en sonunda acile gitmem ve film ce... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Hüseyin Ekici

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Hüseyin Ekici kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. H Ekici ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Hüseyin Ekici için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. H Ekici şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Hüseyin Ekici nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Hüseyin Ekici Central Hospital Avicenna Umut Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Hüseyin Ekici hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Hüseyin Ekici Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Ayak ve ayak bileği cerrahisi, Yeni doğan kalça ultrasonu, Skolyoz ameliyatı, Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif), Alt ekstremitelerde venografi, Menisküs alımı, Morton nöroma çıkarılması, Artroskopik tenisçi dirseği cerrahisi, Ayak amputasyonu, Total uyluk protezi ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Hüseyin Ekici için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Hüseyin Ekici muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Hüseyin Ekici hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. H Ekici ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Hüseyin Ekici hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. H Ekici hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.