Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Samsun

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

Randevu Al 0 (850) 433 38 82

Doktorun Adresi

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85  Canik, Samsun
Özel Medicana International Samsun Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hatice Yağmurkaya Balkay Hakkında

Hatice Yağmurkaya Balkay Kimdir?

Op. Dr. Hatice YAĞMURKAYA BALKAY, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise SSK Göztepe Kadın Doğum Kliniği'nde yapmış ve 1997 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında SSK Suluova Hastanesi, SSK Samsun Hastanesi ve Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Hatice YAĞMURKAYA BALKAY, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Samsun Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • Göztepe eğitim ve araştırma hastanesi
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kısırlık / İnfertilite
 • Doğum Kontrol
 • Genital Organ Bozuklukları
 • Seksüel Gelişim Bozuklukları
 • Ergenlik sorunları
Tedaviler
 • Gebelik muayenesi
 • Kısmi histerektomi(histerektomi)
 • Embriyo dondurma
 • Pelvik laparaskopi
 • Kısırlık tedavisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 82
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Hatice Yağmurkaya Balkay Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 82

Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay hangi kurumlar Hatice Yağmurkaya Balkay ile anlaşmalı?
Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay Özel Medicana International Samsun Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Gebelik muayenesi, Kısmi histerektomi(histerektomi), Embriyo dondurma, Pelvik laparaskopi, Kısırlık tedavisi, Yumurtalık kistleri, Rahim Sarkması Ameliyatları, Rahim alınması, myom çıkarılması ve yumurtalık çukulata kisti ameliyatları, Laparoskopik over kisti ameliyatı, Laparoskopik myomektomi alanlarında hizmet veriyor ve Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Seksüel Gelişim Bozuklukları, Ergenlik sorunları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Hatice Yağmurkaya Balkay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.