Op. Dr. Haldun Canova, Mersin, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Haldun Canova

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Mersin

Dış Gebelik (Ektopik gebelik), Jinekolojik Hastalıklar, Hamilelik

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Güvenevler Mah. 20.Cad No: 4 Forum Karşısı  Yenişehir, Mersin
Özel Yenişehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Haldun Canova Hakkında

Haldun Canova Kimdir?

Op. Dr. Haldun CANOVA, 1974 yılında Kıbrıs'ta doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Kıbrıs Türk Maarif Koleji'nde tamamlamıştır. Ardından İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1998 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 

2002 yılında ise İstanbul Zeynep Kamil, Kadın hastalıkları ve Doğum, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ihtisasını tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 13 sene boyunca özel hastanecilik sektöründe çalışmalarını sürdürürmüş olan Op. Dr. Haldun CANAOVA, gebelikte ileri düzey Ultrason ve Inferlite (kısırlık) üzerine pek çok kurs, seminer ve kongreye katılmıştır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığının yanı sıra Aile, Çift Terapisi ve  Cinsel Terapi alanında da uzman olan ve hastalarına tedavi uygulayan Op. Dr. Haldun CANOVA, Mersin Özel Yenişehir Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Kendisi evli ve iki çocuk babasıdır.

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

min..asu

Henüz dün ameliyat oldum.Bu ameliyatla ilgili ağrılar v.b komplikasyonları okuyarak girmiştim.Doktorumun engin bilgisi,ilgisi,tecrübesi,hastayla olan diyaloğu,hastasını takibi yanında bu gün ayaktayım ve ne ağrı ne bir komplikasyon yaşadım söylemek sözlerim duygularımı anlatmaya yetmez.Uzunca süredir düşündüğüm ama korkudan yanaşmadığım ameliyatımı doktorumu seçerek yaptığım bu süreçte bir kadın olarak yaşadığım sonuçtan o kadar mutluyum ki.Doktorum,sekteteri ve ameliyat ekibine kadar sonsuz teşekkürler.HALDUN CANOVA ,cansınız hep varolun.Emeğinize,engin Bilgi ve tecrübenize,başarınıza sonsuz teşekkürler 🙏🏽🧿 01-07-2020

ne..er

Bilgisi, deneyimi ve nezaketiyle mükemmel bir doktor. Çok teşekkür ederim. 24-03-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Haldun Canova tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Haldun Canova kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. H Canova ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Haldun Canova için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. H Canova şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Haldun Canova nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Haldun Canova Özel Yenişehir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Haldun Canova hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Haldun Canova Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Riskli gebelik takibi, Rahim ağzı kanseri tarama, Düşük, Gebelik muayenesi, Genel jinekolojik operasyonlar, İkili tarama testi, Doğum öncesi eğitim ve doğuma hazırlık, Anormal kanamalar, Aşılama yöntemi, Yumurtalık kistleri alanlarında hizmet veriyor ve Dış Gebelik (Ektopik gebelik), Jinekolojik Hastalıklar, Hamilelik, Düşük (abortus), Adet Düzensizlikleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Haldun Canova için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Haldun Canova muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Haldun Canova hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. H Canova ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Haldun Canova hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. H Canova hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.