Op. Dr. Hakkı Serkan Şahin

Kalp Damar Cerrahisi - Ankara
5.0

By-Pass, Kılcal Damar Çatlaması, Lenfödem

“Dr.H.Serkan ŞAHİN'İN bilgisi, ilgi ve alakası aynı zamanda hastayı en ince ayrıntısına kadar aydınla...” Devamı

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Sizlere daha güvenli ve sağlıklı hizmet vermek adına birçok Covid-19 önlemi almış bulunuyoruz.

Sizlere daha güvenli ve sağlıklı hizmet vermek adına birçok Covid-19 önlemi aldık.

- Maske takmak zorunlu.

- Görüşmeler sosyal mesafe kurallarına uyulacak şekilde düzenlenmekte.

Op. Dr. Hakkı Serkan Şahin

Op. Dr. Hakkı Serkan ŞAHİN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Ankara Özel Bayındır Hastanesi, Sınır Jandarma Tümeni Şırnak Asker Hastanesi, Özel Bayındır Hastanesi, Ankara TDV Özel 29 Mayıs Hastanesi ve Özel Akay Hastanesi gibi pek çok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Hakkı Serkan ŞAHİN, mesleki çalışmalarına  Ankara Varis Klinigi'nde devam etmektedir.

Ankara Varis Klinigi
Kızılırmak Mah, Muhsin Yazıcıoğlu Cad, Protokol Plaza No:39/100 Çukurambar Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti Cabg(koroner arter bypass grefti) Köpük Tedavisi Kılcal Varis Tedavisi Lazer İle Varis Ve Kılcal damar Tedavisi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Hakkı Serkan ŞAHİN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 04.2020
Deneyim: 3 Yıl

Yabancı Dil

English

İlgi Alanları

By-Pass Kılcal Damar Çatlaması Lenfödem Varis Köpük Tedavisi Varis Tedavisi Devamı

Deneyimler

Atılım Üniversitesi Öğretim Görevlisi (2020 - 2022)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 69 31

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SK
Sem*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Ankara Varis Klinigi

Dr.H.Serkan ŞAHİN'İN bilgisi, ilgi ve alakası aynı zamanda hastayı en ince ayrıntısına kadar aydınlatması süper. Kendinisine çok teşekkür ederim.

gb
Gök*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Hiç bıkmadan usanmadan tüm sorularınıza yanıt alacaksınız. Tedaviniz ile ilgili her detayı tek tek görselleri ve videolarıyla anlatıyor. Sağlıkçı olarak söylüyorum işinin ehli bir hekim. Enerjisine söylecek söz bulamıyorum. 😊 Tedavim bugün başladı inanıyorum ki güzel bir yolculuk olacak.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EK
Eki*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Ankara Varis Klinigi

Hekimliğine zaten söyleyecek bi lafım yok ki ne haddime fakat bunun yanında iletişimi inanılmaz güçlü… Problemi tedavi etmeden uzun ve anlaşılır açıklamaları ile içimi rahatlattı. Kendimi şimdi büyük bi güvenle ona teslim edeceğim. Çok teşekkürler

Yorum randevu sonrasında eklendi.
FG
Fer*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Varis şikayetlerim için gittiğim Serkan hocam, gerek ilgisi, alakası ve bilgisiyle mükemmel bir insan. Hastalığım ile ilgili anlattıkları ile beni çok rahatlattı. Önceki doktorum beni ölebileceğimi söyleyerek çok korkutmuştu. Serkan hocamı dinledikten sonra tedaviye karar verdim, şimdi çok daha iyiyim. Elleri dert görmesin.

kk
Kut*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

kesinlikle varisin 1 numara doktoru

Zey*** ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Pandemi döneminde çok tereddütlerim vardı, tedavi olacağım derken birde Salgına yakalanmaktan korkuyordum. Dr.Serkan Bey'e muayene için gittiğimde içim rahatladı kendisi de ekibi de çok duyarlı ,kalabalıktan uzak sakin bir ortamda muayene oldum ve tedavi kararı aldım. 1 ay önce işlem oldum ve çok memnun kaldım. Kendisine teşekkür ediyorum.

ka
Kor*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Bir hafta önce tanıştık doktor beyle. Konusunda çok bilgili , Hacettepe ihtisaslı doktor bey beni yanıltmadı. Varis tedavisi için çok gezdim ama Serkan Beyde karar verdiğime çok memnunum. Henüz bir hafta oldu ama şimdiden şikayetlerim kayboldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

ÖÇ
Özg*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Dr.Serkan beye haziran ayında varis ameliyatı oldum, işini seven mükemmel bir doktor. Hastalığım ile ilgili tüm detayları anlattı , çok güven verdi ve işlem oldum çok memnun kaldım. Ağrı sızı şişlik birşey kalmadı. Varis hastalığı olanlar mutlaka muayene olmalı. İlk gittiğim doktor ölürsün, pıhtı atar yarına çıkamazsın diye beni çok korkuttu neyse ki ona kanmadım:

SE
Ser*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Serkan hocama Varis Tedavisi için gittim, ilgisi, sohbeti çok güzel. Yıllardır yapılamaz geçmez , sürekli çorap giy diyenlerin tersine Tedavi olabileceğimi söyledi ve yaptığı işlemle adeta bacaklarıma yeniden kavuştum. Ağrılarım ve şişliklerimden sayesinde kurtuldum. Serkan hocama teşekkür ediyorum

ça
çiğ*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

2014 de amcamı bypas 2020 de babamı bypas ameliyatı yaparak ailemizin doktoru olmuştur kendisi :) gözünüz kapalı gidebilirsiniz.bu kadar içten,bu kadar şakacı ve hasta dilinden anlayan bir doktoru buldugumuz için ne kadar şükretsek az hocam iyiki varsınız....babamı iyilestirdiniz ne kadar teşekkür etsek az hakkınızı ödeyemeyiz...başarılarınız daim olsun iyiki varsınız DOKTORUMUZ HAKKI SERKAN ŞAHİN...

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Hakkı Serkan Şahin ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Hakkı Serkan Şahin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Hakkı Serkan Şahin için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Hakkı Serkan Şahin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746931

Op. Dr. Hakkı Serkan Şahin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Hakkı Serkan Şahin Ankara Varis Klinigi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Hakkı Serkan Şahin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Hakkı Serkan Şahin Kalp Damar Cerrahisi uzmanıdır. By-Pass, Kılcal Damar Çatlaması, Lenfödem alanlarında hizmet veriyor ve Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti, Cabg(koroner arter bypass grefti), Köpük Tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube