Op. Dr. Hacı Bekir Genişer, Samsun, Üroloji

Op. Dr. Hacı Bekir Genişer

Üroloji - Samsun

Eswt Tedavisi, Üriner Sistem Enfeksiyonu (Üse), Sünnet

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Altınyaprak, 55410 Bafra/Samsun  Bafra, Samsun
Özel Medibafra Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hacı Bekir Genişer Hakkında

Hacı Bekir Genişer Kimdir?

Op. Dr. Hacı Bekir GENİŞER, 1970 yılında Kayseri'de doğmuştur. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1994 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 2001 yılında tamamladıktan sonra Üroloji Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Hacı Bekir GENİŞER, Samsun Bafra'da bulunan Özel Medibafra Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

  • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 02 2003

Tecrübe: 17 yıl 6 ay

Yabancı Diller

  • İngilizce

Deneyimler

  • Özel Medibafra Hastanesi
    08 2009 - Şu Anda
  • Samsun Bafra Devlet Hastanesi
    02 2003 - 07 2009

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..lpan

Op.dr. hacı bekir genişer o varken başka doktora gerek yok kişiliği hastaya yaklaşımı insani değerleri zaten tedavinin başarısı doktorun tecrübesi ve kişiliği ile ilgili olduğundan kendisini şiddetle tavsiye ediyorum bir hastası olrak yanına gidince hiç çekinmiyorum korkmuyorum çünkü çok babacan bir insan Allah ondan razı olsun 24-09-2019

an..

Prostat ameliyatı olmak istiyorsanız hiç düşünmeden kendisine gidebilirsiniz. Dedemin prostat sorunu vardı uzun süredir ve hocam sağolsun hemen operasyona soktu ve iyi başarılı bir prostat ameliyatı sonucunda bu dertten kurtuldu. Hiç de bir sorun olmadı gerçekten her anlamda çok başarılı bir prostat ameliyiatı idi. Kendisine gerçekten çok teşekkür ediyoruz minnettarız. Samsun'da üroloji doktoru arayan, samsun'da prostat ameliyatı için sağa sola bakan herkese tavsiye ediyorum. Prostat bekir hocadan sorulur. Üroloji alanında işinin ehli kaliteli bir doktor. 02-09-2016

ın..

Üroloji uzmanı op. dr. hacı bekir genişer hocama ayrı ayrı zamanlarda iki defa böbrek taşı ameliyatı oldum. İki defa böbrek taşı aldırdım ve ikisinde de çok başarılı operasyon geçirdim. Hocam sağolsun gerçekten alanında çok uzman ve iyi bir doktor. Üroloji denildiği zaman aklıma artık ilk gelen kişi kendisi ve allah korusun olmasın tabi ama en ufak ürolojik bir sıkıntıda yanına gideceğim doktordur. Şifa dağıtıyor resmen. Çok ilgili bir doktor aynı zamanda. Bana böbrek taşının ne olduğundan tutun, nasıl oluştuğuna kadar nasıl alındığına kadar böbrek taşı ameliyatı detayına kadar her bilgiyi verdi. Çok çok alakalı ve güler yüzlü aynı zamanda babacan bir kişilik. Allah kendisinden razı olsun. İyi ki var. Teşekkürler hocam. 12-08-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Hacı Bekir Genişer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Hacı Bekir Genişer kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. H Genişer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Hacı Bekir Genişer için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. H Genişer şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Hacı Bekir Genişer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Hacı Bekir Genişer Özel Medibafra Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Hacı Bekir Genişer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Hacı Bekir Genişer Üroloji, uzmanıdır. İntravenöz pyelografi ( ivp ), Lazerle prostat cerrahisi, Kapalı-açık prostat ameliyatı, İdrar yolu darlıkları, Ürolojik çocuk hastalıkları tedavisi, Vazektomi (Erkeklerde cerrahi doğum kontrolü), Ürolojik çocuk hastalıkları tedavisi, Ürojinekolojik rehabilitasyon alanlarında hizmet veriyor ve Eswt Tedavisi, Üriner Sistem Enfeksiyonu (Üse), Sünnet, Penis Eğriliği, Penis Kırılması (Penil Fraktür) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Hacı Bekir Genişer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Hacı Bekir Genişer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Hacı Bekir Genişer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. H Genişer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Hacı Bekir Genişer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. H Genişer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.