Op. Dr. Gülcan Türkeli, Antalya, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Gülcan Türkeli

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Antalya

Rahim Ağzı Kanseri, Gebelik Takibi, Adet Düzensizliği

Randevu Al 0 (850) 474 23 16Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Tüm dünya genelinde ve ülkemizde yayılımı devam eden COVID-19 salgını nedeniyle hastaneye gitme endişeniz sebebiyle zamanında müdahale edilemeyen ve özellikle ertelenmesi mümkün olmayan hastalıklar ciddi sağlık sorunlarına telafisi mümkün olmayan durumlara yol açabilir. Covit 19 a karşı hastanemizde tüm gerekli önlemleri alarak sağlık ihtiyaçlarınız için kadın hastalıkları ve doğum Kliniği dahil tüm branşlarda ayrıştırılmış alanlarda teması en az da indirerek güvenli şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.
. Hastanemize giriş yapan tüm sağlık çalışanlarımızın hasta ve yakınlarının ateş ölçümleri ve şikayet sorgulamaları titizlikle yapılmaktadır . Ayrıca girişlerde maske dağıtımı yapılmakta, dezenfeksiyon üniteleri bulundurulmaktadır.
. Kullanılan tüm ortak alanlar kapı asansör düğmeleri lavabo başlıkları sandalye kolları  vb sıklıkla dezenfekte edilmektedir.
. Özellikle hasta kayıt bankolarımızın dezenfeksiyon işlemleri sık aralıklarla yapılmaktadır sağlık çalışanları ve hastalarımız arasında gerekli sosyal mesafeyi korumaktayız.
. Hastanemizin her alanında hasta bir sağlık çalışanlarımızın güvenliği için dezenfeksiyon üniteleri sık aralıklarla yerleştirilmiştir.
Siz değerli  anne adaylarımızın ve bebeklerinin  sağlığı için hastanemizde ziyaretçi ve refakatçi kısıtlaması devam 
etmektedir.
. Yatışı uygun görülen tüm hastalar ve refakatçilerinden ayrıca ameliyat planlanan hastalarımıza semptomu olmasa bile öncesinde Kovit 19 testi yapılmaktadır. tüm hastaların testleri titizlikle alınıp sonuçları takip edilmektedir.
.  Kolit 19 şüphesi ile hastanemize gelen hastalarımıza gerekli tedbirler alınarak; maske,koruyucu önlük ,siperlik gibi koruyucu ekipmanlar ile müdahale edilmekte bu hastalarımızın tedavileri pandemi için belirlenmiş hastanelerimizde tamamen izole edilmiş alanlarda yoğun tedbirler altında yapılmaktadır.

Doktorun Adresi

Tarım mah. Perge bulvarı No:19  Muratpaşa, Antalya
Medstar Topçular Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Gülcan Türkeli Hakkında

Gülcan Türkeli Kimdir?

Op. Dr. Gülcan Türkeli, lisans öncesi eğitimlerini tamamladıktan sonra Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu lisans eğitimini  4. olarak ve  onur belgesi alıp başarı ile tamamlamış olup Tıp Doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise, Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Ulusal dergilerde yayınlanmış bilimsel makaleleri bulunan birçok kongre ve kursa katılan Uzm. Dr. Gülcan Türkeli, Türk Jinekoloji Derneği, Türk Jinekolojik Endoskopi Derneği, Türk Tabipler Birliği, Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği üyesidir.

Özellikle    Cinsel terapi, Vajınusmus  tedavisi,  Riskli gebelik takibi, Keşkesiz doğum, Hypnobirthing tekniğiyle doğuma hazırlık, Sezaryen sonrası vaginal doğum (SSVD), Suda doğum, Laparaskopik ve endoskopik  cerrahiler ( kapalı rahim ameliyatı, yumurtalık kist tedavisi), Pelvik organ prolapsusu   cerrahisi, Genital estetik, İdrar kaçırma cerrahisi, İnfertilite, Menapoz öncesi ve sonrası, polikistik hastalar için Fonksiyonel Tıp yaklaşımı  alanlarında deneyim sahibidir.  

Op. Dr. Gülcan Türkeli, mesleki çalışmalarına Medstar Topçular Hastanesi’nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA DR. ZEKAI TAHIR BURAK KADIN SAGLIGI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2009

Tecrübe: 11 yıl 11 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Kepez Devlet Hastanesi
  01 2017 - Şu Anda
 • Ankara Çubuk Halıl Şivgin Devlet Hastanesı
  05 2014 - Şu Anda
 • Ankara Dr.zekaı Tahır Burak Kadin Sağliği Eğıtım Ve Araştirma Kadin Hastanesı
  01 2009 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Rahim Ağzı Kanseri
 • Gebelik Takibi
 • Adet Düzensizliği
 • Adneksit
 • Mol Gebelik (üzüm Gebeliği)
Tedaviler
 • Over ablasyonu
 • Genel jinekolojik operasyonlar
 • İdrar kaçırma ameliyatları
 • Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi)
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 23 16

Doktor Yorumları

Değerlendir
33 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

kçin..ldırım
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok tatlı dilli ve cana yakın bir doktor. İlgi ve alakası gerçekten mükemmel. 12-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ase..ç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocama gittim şikayetlerim coktu menepoz sonrası ateş uykusuzluk gibi rahatsızlıklarım vardi. Allah razı olsun onun tedavisi sonucu çok şükür şimdi iyiyim, herkese tavsiye ederim 11-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
te Yağmur..�tan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gördüğüm anda anlamıştım ne kadar ilgili birisi olduğunu.. Gülcan Hanım'ın yanına 4 kere gittim ve bir kere bile pişman olmadım doktorum o olduğu için. İlgisi, işlem yaparkenki şefkati, dikkati, her şikayetimi baştan sona dinlemesi ve çözümler bulması.. Hem böyle bir insanla tanıştığım için çok mutluyum, hem de doktorumun sanki kendi yakınıymışım gibi ilgilendiği için minnettarım. Bilgisi, içinizi rahatlatması, ilgili oluşu, kibarlığı.. Hiçbir zaman kafamda soru işaretinin kalmasına izin vermedi. Muayene odasından her çıktığımda "iyi ki doktorum Gülcan Hanım" dememe sebep olan biricik doktoruma tekrar tekrar teşekkür ederim. 11-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
f ..tar boncuk
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hoşgörü ilgi herşey dört dörtlük olarak başarılar diliyorum genç dinamik doktorumuz Gülcan hanıma 11-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
iha..bilen
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gülcan hocam ile yeni tanıştık benim icin zor ve sancılı bir sureçte hayatıma girdi.ilgisi alakası ve tatlı dili ile bu sureci en az hasarla atlatmam için çabalıyor.isinde de insan ilişkilerinde de başarili bir doktor tesadüf eseri doktorum oldu ama bundan sonraki sureçlerimde birlikte yol almak isteyecegim bir uzman 09-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ara..ldırım
Zamanlama
İlgi
Ortam

Birçok doktor tanıdım, hastaları oldum ama çok içten söylüyorum ben doktor Gülcan hanım kadar samimi, sıcakkanlı, işini severek ve çok iyi yapan bir doktor daha görmedim. Kendisini ziyaret ettiğimden beri herkese ne kadar tatlı biri olduğunu anlatıyorum. Allah kısmet ederde bir gün hamile kalırsamda şehir dışındada yaşıyor olsam Doktor Gülcan hanıma gelmek istiyorum. Herşey için çok teşekkürler 08-12-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
lçin ..vi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gülcan hanım gerçekten çok çok ilgili bir doktor ne zaman bir sorun yaşasam aradığım anda fazlasıyla ilgilenen belki abartıyorum diye düşüneceksiniz ama bu zamanda böyle bir doktor bulmak gerçekten çok zor. Çok sıcakkanlı içten ilgili hastanenin fiyatları da gerçekten çok uygun eşimle ikiz bebek bekliyoruz kendisinin de ikizleri olduğu için bir anne olarakta çok tecrübeli mutlaka tavsiye ediyorum🤗🤗 30-11-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ar..tündaş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok memnunum 28-11-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
lı ..lıç
Zamanlama
İlgi
Ortam

İlginiz, güler yüzünüz ve en önemlisi detaylı muayeneniz için çok teşekkür ederim. 28-11-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
em ..E
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok tatlı güler yüzlü oldukça ilgili çok memnun kaldım 28-11-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

33 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Gülcan Türkeli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.