Op. Dr. Gökhan Çıragil, Adana, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Gökhan Çıragil

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Adana

Kısırlık / İnfertilite , Tüp Bebek, Jinekolojik Hastalıklar

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Atatürk Caddesi GEN İş Merkezi Kat: 2 No:6, 01130  Seyhan, Adana
Op. Dr. Gökhan Çıragil - Tüp Bebek Merkezi Adana

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Gökhan Çıragil Kimdir?

Uzm. Dr. Gökhan Çıragil, 1964 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya geldi. Lise öğrenimini 1982 yılında Konya Anadolu Lisesi’nde; tıp eğitimini ise 1989 yılında Çukurova Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak mezun oldu. Mecburi hizmetini Şanlıurfa’da tamamlamasının ardından 1996 yılında İstanbul Taksim Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde ihtisasını da tamamladı ve uzman unvanını aldı. Sonraki süreçte aynı hastanede bir süre uzman doktor olarak çalışmayı sürdürdü.

Uzm. Dr. Gökhan Çıragil, 1997ile 2005 yılları arasında Kahramanmaraş Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde görev yaptı ve 2005 yılında Kahramanmaraş Doğum Evi'nin kuruluş aşamasında Başhekim Yardımcısı olarak hizmet verdi. 2005 yılında ÜYTEM sertifikası aldı. 2005 ile 2007 yılları arasında yurtiçi ve yurtdışında İnfertilite ve Tüp Bebek alanlarında çeşitli merkezlerde çalışmalarda fırsatına sahip oldu ve 2006 yılında Fertility Center of Hamburg’ta İnfertilite ve Tüp Bebek alanlarında gözlemci olarak yer aldı. 2012 yılında Tüp Bebek Merkezi olan Madrid IVI ve Boston IVF Center’da İnfertilite ve Tüp Bebek alanlarında gözlemci olarak bulundu.

Uzm. Dr. Gökhan Çıragil'in yurtiçi ve yurtdışı çeşitli dergilerde yayınlanmış makaleleri mevcuttur. Kendisi Türk Jinekoloji Derneği ve Özel Tüp Bebek Merkezleri Derneği üyesidir ve halen Ankada Tüp Bebek Merkezi ÜYTEM sorumluluğunu sürdürmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Gökhan Çıragil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Gökhan Çıragil kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. G Çıragil ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Gökhan Çıragil için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. G Çıragil şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Gökhan Çıragil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Gökhan Çıragil Op. Dr. Gökhan Çıragil - Tüp Bebek Merkezi Adana bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Gökhan Çıragil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Gökhan Çıragil Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. İnfertilite ve tüp bebek, Tüp bebekte Prp Uygulaması, Tüp bebekte Prp Uygulaması, Aşılama yöntemi, Cinsel problemler, İnfertilite cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Kısırlık / İnfertilite , Tüp Bebek, Jinekolojik Hastalıklar, Hamilelik, Tüp Bebek Tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Gökhan Çıragil için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Gökhan Çıragil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Gökhan Çıragil hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. G Çıragil ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Gökhan Çıragil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. G Çıragil hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.