Op. Dr. Fatih Eraslan, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Fatih Eraslan

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Burun Hastalıkları, Dış Kulak İltihabı, Kepçe Kulak Sorunu

Randevu Al 0 (850) 811 66 93

Doktorun Adresi

Alemdağ Cad. Sezer Sk. No: 3-5  Ümraniye, İstanbul
Özel Çakmak Erdem Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Fatih Eraslan Hakkında

Fatih Eraslan Kimdir?

Op.Dr. Fatih ERASLAN,İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Kulak,Burun,Boğaz (KBB) Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Op.Dr. Fatih ERASLAN, İstanbul Ümraniye'de bulunan Özel Çakmak Erdem Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL HAYDARPASA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08 1998

Tecrübe: 22 yıl 0 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Özel Erdem Tıp Merkezı
  01 2015 - Şu Anda
 • Özel Erdem Hastanesi
  01 2015 - Şu Anda
 • Özel Erdem Hastanesi
  04 2014 - 01 2015
 • Özel Çamlıca Erdem Hastanesi
  07 2010 - 06 2013
 • Özel Erdem Hastanesi
  08 1998 - 04 2014

İlgilendiği Hastalıklar

 • Burun Hastalıkları
 • Dış Kulak İltihabı
 • Kepçe Kulak Sorunu
 • Kulak Zarı Delinmesi
 • Yutma Bozuklukları

Tedaviler

 • Bademcik ameliyatı
 • Geniz Eti Bademcik Ameliyatı
 • Kulak cerrahisi
 • Kulak estetiği
 • Burun estetiği (Rinoplasti)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 66 93

Anlaşmalı Kurumlar

 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

en..antemur

13 Kasım 2019 Konum: Özel Çakmak Erdem 12.11.2019 dr fatih beye burundan nefes alamama şikayetiyle geldim.çok iyi bir dinleyici.muayene sonrası hemen sonrakigün ameliyat ederiz dedi Ona gelinceye kadar hiçbir doktor bana güven vermemişti. .ameliyat sabahı odada beni ziyaret etti.korkularım geçti.ameliyat masasında bile sohbet ettik Ameliyat sonrası eli çok hafifmiş.yüzümde şişlik morlukta olmadı.şimdiden nefes alıyorum çok huzurluyum.1 yıl korkup o kadar zaman boşa nefessiz kalmışım meğer beni ziyaret etti.bu gece dinlen burda dedi.fatih bey hastasına ilgili ve çok iyi dinleyici bir hekim.bugün burdan mutlu bir şekilde çıkış yapıyorum.herkese tavsiye ediyorum.teşekkürler fatih bey...saygılar ceren 23-01-2020

en..antemur

12.11.2019 dr fatih beye burundan nefes alamama şikayetiyle geldim.çok iyi bir dinleyici.muayene sonrası hemen sonrakigün ameliyat ederiz dedi Ona gelinceye kadar hiçbir doktor bana güven vermemişti. .ertesi gün ameliyat sabahı odada beni ziyaret etti.korkularım geçti.ameliyat masasında bile sohbet ettik Ameliyat sonrası eli çok hafifmiş.yüzümde şişlik morlukta olmadı.şimdiden nefes alıyorum çok huzurluyum.1 yıl korkup o kadar zaman boşa nefessiz kalmışım meğer beni ziyaret etti.bu gece dinlen burda dedi.fatih bey hastasına ilgili ve çok iyi dinleyici bir hekim.bugün burdan mutlu bir şekilde çıkış yapıyorum.herkese tavsiye ediyorum.teşekkürler fatih bey...saygılar ceren 23-01-2020

çin..

Burnumun iç kısmında ve dış kısmında şekil bozukluğu, üst kısmında garip bir yumuşak doku vardı. Dolayısı ile hefes alma güçlüğü ve ağrı vardı. Ameliyat sonrası ve süreçle ilgili korkularım vardı. Tamer bey ve Fatih beye tavsiye üzerine gittim. Her ikisi de benimle çok güzel ilgilendi. Ameliyat sonrası ilgi ve alakalarını kesmediler. Süreç tamamlanıncaya kadar durumumu izlediler. Benim için gerçekten başarılı bir ameliyat oldu. Burnumla ilgili tüm sorunları giderdiler. Kendilerine gittiğim için çok mutluyum. İyileşme sürecinde beni iyice bilgilendirdiler. Buz balonları çok işe yaradı :) Tamamen ininceye kadar hiç kesmeden uyguladım. Teşekkür ederim Fatih bey Teşekkür ederim Tamer bey. 10-05-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Fatih Eraslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Fatih Eraslan ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Fatih Eraslan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 66 93

Op. Dr. Fatih Eraslan için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Fatih Eraslan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Fatih Eraslan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Fatih Eraslan hangi kurumlar Fatih Eraslan ile anlaşmalı?
Op. Dr. Fatih Eraslan ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Halkbank , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , İMECE , FİBA SAMPA JOPON SİGORTA , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta )

Op. Dr. Fatih Eraslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Fatih Eraslan Özel Çakmak Erdem Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Fatih Eraslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Fatih Eraslan Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Bademcik ameliyatı, Geniz Eti Bademcik Ameliyatı, Kulak cerrahisi, Kulak estetiği, Burun estetiği (Rinoplasti) alanlarında hizmet veriyor ve Burun Hastalıkları, Dış Kulak İltihabı, Kepçe Kulak Sorunu, Kulak Zarı Delinmesi, Yutma Bozuklukları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Fatih Eraslan için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Fatih Eraslan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Fatih Eraslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Fatih Eraslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Fatih Eraslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.