Op. Dr. Fahri Eryılmaz, Çorum, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Op. Dr. Fahri Eryılmaz

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Çorum

Beyin Kanamaları, Beyin Damarlarındaki Problemler, Beyin Tümörleri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres (3)

Çepni, İnönü Cd. No:176, 19040 Merkez/Çorum  Merkez, Çorum
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. No:18 - 34768 Ümraniye / İstanbul / Türkiye  Ümraniye, İstanbul
NP İSTANBUL BEYİN HASTANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Oyun Odası Servis Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı Havaalanı transfer
Çepni, İnönü Cd. No:176, 19040 Merkez/Çorum  Merkez, Çorum
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Servis Sgk Anlaşmalı

Hakkında

Fahri Eryılmaz Kimdir?

Op. Dr. Fahri ERYILMAZ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 2002 yılında başladığı tıp eğitimini 2008 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

2008 - 2009 Yılları arasında Hakkari Şemdinli Merkez Sağlık Ocağı Tabipliği'nde mecburi görevini yerine getirmiş olan Op. Dr. Fahri ERYILMAZ, 2009 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde, 2009 - 2012 yılları arasında Ankara Etlik İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2012 - 2014 yılında Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2015 yılında Sivas Devlet Hastanesi'nde, 2015 - 2016 yılları arasında Sivas Numune Hastanesi'nde, 2016 - 2017 yılları arasında Özel Atakent Hastanesi'nde görev almıştır.

Op. Dr. Fahri ERYILMAZ, evli ve iyi derecede ingilizce bilmektedir. Mesleki çalışmalarına Özel Medicabil Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA DISKAPI YILDIRIM BEYAZIT EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 12 2009

Tecrübe: 9 yıl 11 ay

Yayınlar

 • Beyin cerrahi servisinde lomber disk hernisi tanısı ile yatan hastalarda anksiyete - depresyon düzeyleri ve hasta iyileşmesi üzerinde etkileri. E. R. Yılmaz, S. D. Bulut, F. Eryılmaz, T. Eser, E. Alataş, G. Eryılmaz, B. Gürer, M. E. Türkoğlu, H. Dolgun. O
 • Bilateral Arteriovenöz Malformasyon: R. Özay, F. Eryılmaz, M. A. Teber, T. Oğur, M. F. Ergüngör, S. Bilgiç. 32. Ulusal Radyoloji Kongresi (28 Ekim-2 Kasım 2011).
 • Spinal patolojilerde anksiyete ve depresyon: Klinik çalışma: F. Eryılmaz, E.R. Yılmaz, G. Eryılmaz, S. D. Bulut, E. Alataş, M. Kalan, L. Gürses, A. Günaydın. Türk Nöroşirurji Derneği 28. Bilimsel Kongresi (4-8 Nisan 2014).
 • Farlateral disk hernilerinde ekstraforaminal yaklaşım: case report: F. Eryılmaz, R. Özay, E. R. Yılmaz, M. E. Türkoğlu, B. R. Ergün. Türk Nöroşirurji Derneği 28. Bilimsel Kongresi (4-8 Nisan 2014).
 • Beyin cerrahi servisinde kafa travması nedeniyle yatan hastalarda anksiyete ve depresyon: Tedaviye etkileri. F. Eryılmaz, E. R. Yılmaz, G. Eryılmaz, S. D. Bulut, E. Alataş, A. Günaydın, B. R. Ergün. Türk Nöroşirurji Derneği 28. Bilimsel Kongresi (4-8 Nisa

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Özel Medicabil Hastanesi
  07 2017 - 11 2017
 • Özel Atakent Hastanesi
  10 2016 - 07 2017
 • Sivas Numune Hastanesi
  12 2015 - 10 2016
 • Sivas Devlet Hastanesi
  03 2015 - 12 2015
 • Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği
  12 2009 - 03 2015

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

iz..rek

Ameliyat ve hastane sürecindeki tüm destekleriniz için çok teşekkürler. Bugün yüriyebiliyorsam sizin sayenizde. 16-07-2018

Op. Dr. Fahri ERYILMAZ

- 07.01.2019

TEŞEKKÜRLER ÖZEL İSTANBUL MEDİPOL HASTANESİ BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ UZMANI DR. FAHRİ ERYILMAZ..

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Fahri Eryılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Prolaktin yüksekliği, adenom ve pineal kist !!!!!!!

  Merhaba, prolaktin yüksekliği nedeniyle istenilen konstratlı mr sonucum şu şekildedir; *hipofiz gland yüksekliği 8.5 mm ölçülmüş olup hafif artmıştır ve üst sınırda konveksite dikkat çekmiştir(hiperplazik değişiklik) *pineal alanda yerleşimli 5.5 mm çapıl t1a da hipo, t2a da hiperintens izlenen kist... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Fahri Eryılmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Doğuştan belde yağ bezesi

  Doğuştan belimde yağ bezesi var ve ağrı yapıyor.mr sonucumda: konus medullaris normalden daha aşağa yerleşimlidir(l3 vertebra düzeyi).konus medullariste ventrikül terminalis ile uyumlu görünüm izlenmiştir.sakrokoksigeal varyasyon ile uyumlu görünüm izlenmiş olup sakral vertebralar distalde füzyone g... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Fahri Eryılmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Fahri Eryılmaz kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. F Eryılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Fahri Eryılmaz için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. F Eryılmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fahri Eryılmaz ile anlaşmalı?

Fahri Eryılmaz ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Milli Reasürans T.A.Ş , Vakıfbank , Akbank , Promed , TC Merkez Bankası , PTT Mensupları , TOBB İTO , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , TAKASBANK , Medlab , Ziraat Bankası , TÜBİTAK , Garanti Bankası , Aselsan , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , Özel Sigortaların Tümü , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Genel Yaşam , Emekli Sandığı , sendika , Yapı Kredi Bankası , İTÜ geliştirme vakfı okulları , Özel Zeybek Tıp Merkezi , Marmassistance , Fortis bank , TOBB , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta )

Op. Dr. Fahri Eryılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Fahri Eryılmaz Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi NP İSTANBUL BEYİN HASTANESİ Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Fahri Eryılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Fahri Eryılmaz Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Boyun fitiği cerrahisi, Mikrodiskektomi, Epiduroskopi, Servikal Anterior - Posterior Cerrahi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Yoğun bakım, Algolojik Girişimler, Spinal Enstrümantasyon alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Kanamaları, Beyin Damarlarındaki Problemler, Beyin Tümörleri, Omurga Cerrahisi, Bel Fıtığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Fahri Eryılmaz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Fahri Eryılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Fahri Eryılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. F Eryılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Fahri Eryılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. F Eryılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.