Op. Dr. Esat Engin Üstünsoy, Antalya, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Esat Engin Üstünsoy

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Antalya

Dudak Estetiği, Ameliyatsız Estetik Yöntemleri, Burun Estetiği (Rinoplasti)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Yesilbahce Mah. 1481 Sok. No 4 Girithan İşhani Kat 2  Muratpaşa, Antalya
Op. Dr. Esat Engin ÜSTÜNSOY Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Esat Engin Üstünsoy Hakkında

Esat Engin Üstünsoy Kimdir?

Op. Dr. Esat Engin ÜSTÜNSOY, 1958 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini 1977 yılında İstanbul Erkek Lisesi'nde tamamlamıştır. Lise eğitiminin hemen ardından 1977 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanmış ve tıp eğitimine başlamıştır. 1983 yılında eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1983-1986 yılları arasında Ankara Üniversitesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı'nda zorunlu hizmet yükümlülüğünü yerine getirmiştir. 1986 yılında ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimine başlamış,1992 yılında eğitimini tamamlayarak uzman doktor olmuştur.

5 yıl boyunca Devlet hizmetinde çalıştıktan sonra serbest hekim olarak mesleki çalışmalarına başlamıştır. Ankara'da Özel Güven Hastanesi'nin ve Mesa Hastanesi'nin Plastik Cerrahi bölümlerini kurarak 6 yıl bu hastanelerde görev yapmıştır.

Op. Dr. Esat Engin ÜSTÜNSOY, mesleğinde kendisini daha fazla geliştirmek amacıyla İngiltere Salısbury ve Almanya Berlin'de Ultrapulse CO2 Laser eğitimlerini alıp, Laser Surgeon unvanı almıştır. İnterplast kuruluşu adına yurtiçi ve yurtdışı birçok çalışmaya katılım göstermiştir. Birçok yerli ve yabancı yayını bulunmaktadır.

Türk Tabipler Birliği, Türk Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği, Türk Estetik Cerrahi Derneği ve ISAPS (International Plastic Surgery) ve Interplast (yardım amaçlı uluslararası plastik cerrahi derneği) gibi birçok mesleki kuruluşa üye olan Op. Dr. Esat Engin ÜSTÜNSOY, iyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir. Kendisi, 2011 yılı itibariyle Antalya'ya yerleşmiştir ve burada mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Esat Engin Üstünsoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Esat Engin Üstünsoy kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. E Üstünsoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Esat Engin Üstünsoy için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. E Üstünsoy şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Esat Engin Üstünsoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Esat Engin Üstünsoy Op. Dr. Esat Engin ÜSTÜNSOY Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Esat Engin Üstünsoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Esat Engin Üstünsoy Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Kol germe, Koltuk altı terlemesi, Işık dolgusu, Dudak ve yüz dolgusu, Ameliyatsız yüz germe, Botoks - Dolgu, Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), Meme estetiği, Prp yüz gençleştirme, Rinoplasti (Burun Estetiği) alanlarında hizmet veriyor ve Dudak Estetiği, Ameliyatsız Estetik Yöntemleri, Burun Estetiği (Rinoplasti), Karın Germe, Liposuction hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Esat Engin Üstünsoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Esat Engin Üstünsoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Esat Engin Üstünsoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. E Üstünsoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Esat Engin Üstünsoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. E Üstünsoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.