Op. Dr. Ertürk Ergin, Adana, Üroloji

Op. Dr. Ertürk Ergin

Üroloji - Adana

Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Yurt Mah. Kurttepe Cad. No: 20 A  Çukurova, Adana
Akdeniz Üroloji Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ertürk Ergin Hakkında

Ertürk Ergin Kimdir?

Op. Dr. Ertürk ERGİN, lise öğrenimini Konya Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini de başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise  Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Üroloji Uzmanı olmuştur. Aynı süre zarfında Chicago Loyola Üniversitesi Tıp Merkezi Üroloji Kliniği'nde de bulunmuş olup Üroloji Klinik şefi Prof. Dr. Robert C Flanigan ile Ürolojik Onkoloji ve Ass. Prof. Dr. John P Mulhall ile Androloji, İnfertilitede Mikrocerrahi Teknikler alanlarında klinik çalışmalar yapmıştır.

Dr. John P Mulhall ile birlikte genç erkeklerde venöz erektil disfonksiyon için 'crural ligasyon' cerrahisinde yeni bir tekniğin tanımlandığı özgün bir çalışması da bulunan Op. Dr. Ertürk ERGİN, bir süre Adana Devlet Hastanesi Üroloji Kliniğinde ve EE Üroloji Tanı ve Tedavi Merkezi'nde hizmet vermiştir. 

Mesleki çalışmalarına şu anda Akdeniz Üroloji Merkezi'nde devam etmekte olan Op. Dr. Ertürk ERGİN, Türk Üroloji Derneği, Ürolojik Cerrahi Derneği, European Association of Urology, Çukurova Üroloji Derneği, Türk Androloji Derneği, Türk İnkontinans Derneği ve Ankara Ürologlar Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

  • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • FIRAT ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ertürk Ergin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ertürk Ergin kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. E Ergin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ertürk Ergin için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. E Ergin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Ertürk Ergin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ertürk Ergin Akdeniz Üroloji Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ertürk Ergin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ertürk Ergin Üroloji, uzmanıdır. Kan elektrolit testi, Abdominal ultrasonografi, Keratinin kan testi, Böbrek ultrasonu, Erkeklerde cinsel isteksizlik, Perkütan böbrek cerrahisi, Radikal prostatektomi, İdrar yolu darlıkları, Kadınlarda cinsel isteksizlik, İdrar kaçırma ameliyatları alanlarında hizmet veriyor ve Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Prostat Infeksiyonu, Idrar Yolları Iltihabı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Ertürk Ergin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ertürk Ergin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ertürk Ergin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. E Ergin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ertürk Ergin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. E Ergin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.