Op. Dr. Eralp Bulutlar

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul
4.4

Menopoz, Genital Estetik, Genital Siğil (hpv)

“Herkese Merhaba, Annemin rahatsızlığı nedeniyle salgının tam ortalarında Dr.Eralp Bulutlar’a güvener...” Devamı

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Sizlere daha güvenli ve sağlıklı hizmet vermek adına birçok Covid-19 önlemi almış bulunuyoruz.

Sizlere daha güvenli ve sağlıklı hizmet vermek adına birçok Covid-19 önlemi aldık.

- Maske takmak zorunlu.

- Girişlerde dezenfektan ve ateş ölçümü yapılmakta.

- HES kodu istenmekte.

- Görüşmeler sosyal mesafe kurallarına uyulacak şekilde düzenlenmekte.

Op. Dr. Eralp Bulutlar

Op.Dr.Eralp BULUTLAR, Eskişehir Fatih Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’de (GATA) tıp eğitimine başlamıştır.2012 yılında tıp eğitimini dereceyle tamamlayarak tıp doktoru ünvanı almıştır. Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasına ise 2015 yılında GATA Haydarpaşa EAH’de başlayıp 2019 yılında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları EAH’de tamamlayarak 2019 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ünvanı almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2019-2020 yılları arasında Zeynep Kamil Kadın Doğum Hastanesinde ve 2020 yılından itibaren de Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisinin kuruluşunda aktif olarak görev almıştır. 

Mesleki çalışmalarına SBÜ Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam etmektedir.

Çalışma hayatı boyunca özellikle Obstetrik ve Jinekolojik Cerrahiler konusunda deneyim kazanan Bulutlar, bu süre boyunca sayısız Laparoskopik , Ürojinekolojik , Laparotomik operasyonlar gerçekleştirmiştir. Dünyanın saygın enstitüleriyle denk teknolojik ekipmanlara sahip kurumlarda çalışmış ve onlarla eşzamanlı olarak ve hatta çoğu merkezden daha önce başlamak suretiyle farklı jinekolojik operasyonlarda ekip olarak veya 1. cerrah olarak aktif görev almıştır.

 

SBÜ Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Zeynep Kamil, Dr. Burhanettin Üstünel Sokağı No:10 Üsküdar/İstanbul
Hizmetler
Vajina estetiği Rahim içi araç(spiral) Genel jinekolojik operasyonlar Tubal sterilizasyon Endoskopik operasyonlar Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op.Dr.Eralp BULUTLAR, Eskişehir Fatih Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’de (GATA) tıp eğitimine başlamıştır.2012 yılında tıp eğitimini dereceyle tamamlayarak tıp doktoru ünvanı almıştır. Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasına ise 2015 yılında GATA Haydarpaşa EAH’de başlayıp 2019 yılında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları EAH’de tamamlayarak 2019 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ünvanı almıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık Aldığı Kurum

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Zeynep Kamil Kadın Doğum Ve Çocuk Hast. Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.2012
Deneyim: 10 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce, Türkçe

İlgi Alanları

Menopoz Genital Estetik Genital Siğil (hpv) Histerektomi Histereskopik Ameliyatlar Devamı

Deneyimler

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Zeynep Kamil Kadın Doğum Ve Çocuk Hast. Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2022 - Devam ediyor)
İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi (2020 - 2022)
İstanbul Zeynep Kamıl Kadin Ve Çocuk Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2016 - 2020)
GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Araştırma Görevlisi (2012 - 2016)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 65 60

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.4

Zamanlama

4.1

İlgi

4.5

Ortam

4.6
OG
Oza*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Herkese Merhaba, Annemin rahatsızlığı nedeniyle salgının tam ortalarında Dr.Eralp Bulutlar’a güvenerek kendisine başvurduk. Bu süreçte tabi ki aksaklıklar oldu gecikmeler oldu. Bunlara nazaran başarılı bir ameliyat sonrasında annem şu an sağlığına kavuşmuş durumunda. Hatta doktorumuz tarafından özenle ve ilgili bir şekilde takibi yapılmaktadır. Gerek randevulu bir şekilde gerekse telefon ile takipte bulunan nadir doktorlardandır Eralp Bey. Bazı yorumlarda da yapılan haksız değerlendirmeleri görüyorum. Doktorlarımız ellerinde bazen canınıza, bazen acınıza, bazen de sevdiklerinize şifa bulundururken onlara bir teşekkürü çok görmek hele hele devlet hastanesinde ücretsiz bedava ameliyat yaptı gibi çirkin bir itham da bulunmak fütursuzca bir yaklaşımdır. Bırakın doktorları bir yerlerde işini iyi yapan, yapmaya çalışan birileri ile karşılaşıyorsanız bir teşekkürü hor görmek onların değil sizin eksikliğinizdir. Bir hasta yakını olarak şunu da belirtmeliyim ki ameliyathanede verilen çabanın, tecrübenin ve başarılı bir müdahalenin karşılığını da hiçbir şekilde ödeyemezsiniz. Yeri geldiğinde zorlu çalışma şartlarına rağmen, hakkıyla çalışan tüm doktorlarımıza TEŞEKKÜR EDİYORUM. İYİ Kİ VARSINIZ.

Op. Dr. Eralp Bulutlar
Op. Dr. Eralp Bulutlar 6 Temmuz 2022
Güzel ve naif dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Eksik olmayın. Teyzemize kapımız her zaman açık, ne zaman bir sıkıntısı olursa gelebilir.
MY
Meh*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Cinsel problemler
İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi

Eralp hocamız'ın pozitif yaklaşımı ve ilgisi, aynı zamanda problemi tamamen çözmesi sebebiyle kendisine teşekkür ederim.

Op. Dr. Eralp Bulutlar
Op. Dr. Eralp Bulutlar 6 Temmuz 2022
Çok teşekkür ederim. Sorununuza çözüm bulabildiysek ne mutlu bize.
SG
Sad*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Yaklaşık 1 sene önce ameliyat olmuştum kendisine iyiki böyle bir hekim devlet hastahanesi himayesinde kendisini tanıdığım için çok şanslıyım ve kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır verdiğiniz Emek ilgi alaka için minnettarım kendisine iyiki varsınız Eralp bey

Op. Dr. Eralp Bulutlar
Op. Dr. Eralp Bulutlar 6 Temmuz 2022
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Sağlığınıza kavuşmanıza katkımız olabildiyse ne mutlu bize..
ca
Cey*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

alanında gayet basarılı olup ilgi ve alakasıyla hasta psikolojisini cok iyi anlayan ilgili ve durusuyla kendimi son derece iyi hissettigim bir doktorsunuz basarınızı kutluyorum ve minnet ve sukranla cok tesekkur ediyorum emeginize saglık

Op. Dr. Eralp Bulutlar
Op. Dr. Eralp Bulutlar 6 Temmuz 2022
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Eksik olmayın ....
Eli*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Dr.Eralp hocam tüm hamilelik sürecim boyunca takipleri ilgi alakası ve yardimlari ile harika bir gebelik süreci geçirdim çok teşekkür ederim iyi ki siz.

Op. Dr. Eralp Bulutlar
Op. Dr. Eralp Bulutlar 6 Temmuz 2022
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Gebelik süreci zorlu ve farklı psikolojileri barındıran bir süreç. Selamlar...
GY
Gül*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Sezaryen doğum
İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi

Pandemide 2.gebeliğimde randevusunu iptal eden bir hastanın yerine tesadüfen randevu alabildiğim değerli Eralp hocam karşılaşmamızın tesadüf olmadığını gösterdi bana.. Devlet hastanesinde olup beni özel hastane şartlarında takip eden,her soruma sabırla cevap veren,beni rahatlatan, sezaryenimde genel cerraha ihtiyaç duymadan müthiş bir özgüvenle karnımdaki eski cerrahi yamayı onaran o da yetmezmiş gibi rahim dış duvarımdaki kimseciklerin farkemediği miyomu çıkaran ve kucağıma canım kızımı veren bir taşla 3 kuş vuran çok değerli hocam herşey için teşekkürler yolunuz hep açık olsun..

Op. Dr. Eralp Bulutlar
Op. Dr. Eralp Bulutlar 6 Temmuz 2022
Gülay Hocam, iyi ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Gebelik süreci , üstüne bu şekilde bir büyük eski cerrahi yaması. Zorlu ama sıkıntısız bir sezaryen oldu. Ama sonuç olarak her şey oldukça güzel sonuçlandı. Selamlar... :)
AU
Arz*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar
İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi

Eralp hocamızdan çok memnun kaldık. İyi ki yollarımız kesişmiş hem kendisinin uzmanlığı hem de Başakşehir şehir hastanesinin sağlık teknolojisi o kadar iyiydi ki binlerce kez şükürler olsun. Eralp beyin yönlendirdiği tedavi ile rahmim alındı ve iyi ki alınmış diyorum çünkü hem psikolojik hem de bedensel olarak çok rahatladım. Kendisi bizim için büyük şans çevreme de mutlaka öneriyorum.

Op. Dr. Eralp Bulutlar
Op. Dr. Eralp Bulutlar 6 Temmuz 2022
Arzu hanım , iyi günler diliyorum. İyi ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Dilediğiniz zaman ,herhangi bir sıkıntınızda kapımız her zaman açık. Selamlar...
Çy
Çiğ*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki ameliyat psikolojisi çok kötü bir şey gerçekten ama doktorum Eralp bulutlar doktorum güler yüzlü ve insana motivasyon vererek kendimi gayet iyi hissettim ve ameliyatım başarılı geçti herhangi bir sorunum olmadı çok memnun kaldım ilgilenmesi gerçekten çok iyi herkese tavsiye ediyorum çok teşekkür ediyorum

Op. Dr. Eralp Bulutlar
Op. Dr. Eralp Bulutlar 6 Temmuz 2022
Çiğdem hanım, iyi ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Zorlu ama sıkıntısız bir ameliyat süreci oldu. Sonunda faydamız olabildiyse, iyileşme sürecine katkımız olabildiyse ne mutlu bizlere. Bundan sonraki takip süreçlerinde de mutlaka bekliyorum, kapımız hastalarımıza her daim açık.
MG
Mus*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Genel jinekolojik operasyonlar
İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi

Annemi kapalı sekilde sonrasında hic bir sorun cıkmadan ameliyat eden, kontrollerinde gerek kendisi gerekse asistan doktor hekimleriyle ilgilenen, ekip olarak her sorumuza cevap aldığımız tüm ameliyat sürecimizde kafamızda hiç soru işareti bırakmayan canımız doktorumuza çok teşekkür ederiz

Op. Dr. Eralp Bulutlar
Op. Dr. Eralp Bulutlar 6 Temmuz 2022
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Teyzemize selamlar...
GE
Giz*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi

Sevgili doktorumuz Eralp Bey'e gebelik öncesi tetkikler ve ardından gebeliğimin takibi için başvurdum. Her zaman güleryüzü ve tüm kibarlığı ile karşılayıp hastasını dinler, gerekli tüm tetkikleri gerçekleştirir, aynı zamanda da hastasını asla gereksiz strese sokmaz. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum

Op. Dr. Eralp Bulutlar
Op. Dr. Eralp Bulutlar 6 Temmuz 2022
İyi ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. İnşallah bundan sonraki süreci de birlikte , sıkıntısız bir şekilde geçiririz. Selamlar...

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Eralp Bulutlar ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Eralp Bulutlar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Eralp Bulutlar için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Eralp Bulutlar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746560

Op. Dr. Eralp Bulutlar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Eralp Bulutlar SBÜ Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Eralp Bulutlar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Eralp Bulutlar Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Menopoz, Genital Estetik, Genital Siğil (hpv) alanlarında hizmet veriyor ve Vajina estetiği, Rahim içi araç(spiral), Genel jinekolojik operasyonlar hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 65 60

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube