Op. Dr. Engin Ozar, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Op. Dr. Engin Ozar

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Beyin Enfarktüsü, Ailesel Tümör Sendromları, Brakial Pleksus

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Zuhuratbaba M.Dr.T.Sağlam Cad.N10 Bakırköy  Bakırköy, İstanbul
Bakırköy İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Engin Ozar Kimdir?

Op. Dr. Engin Ozar, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Engin Ozar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Engin Ozar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Engin Ozar kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. E Ozar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Engin Ozar için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. E Ozar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Engin Ozar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Engin Ozar Bakırköy İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Engin Ozar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Engin Ozar Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Boyun fitiği cerrahisi, Mikrodiskektomi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Epiduroskopi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Enfarktüsü, Ailesel Tümör Sendromları, Brakial Pleksus, Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon, Beyinde Damar Tıkanıklığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Engin Ozar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Engin Ozar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Engin Ozar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. E Ozar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Engin Ozar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. E Ozar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.