Op. Dr. Emre Karatekelioğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul
5.0

Tüp Bebek, Jinekoloji, Jinekolog

“O kadar içten bi doktor ki sanki psikiyatıra gitmiş gibi hissediyosunuz tüm gerginlik ve stresinizi ...” Devamı

Op. Dr. Emre Karatekelioğlu

Op. Dr. Emre KARATEKELİOĞLU, 1970 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Ankara‘da bitirmesinin ardından Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1993-1999 yılları arasında ise Çukurova Üniversitesi Kadın Hastalıkarı ve Doğum Anabilim Dalı’nda uihtisasını yapmıştır. 1999 yılında Almanya Düsseldorf’da Zentrum Für Reproduktions Medizine’de Dr. Hugo Verhooven ile infertilite ve tüp bebek konusunda çalışmalar yapmıştır.

2000-2006 yılları arasında Eurofertil Tüpbebek Merkezi’nde çalışmalar yapmış olan Op. Dr. Emre KARATEKELİOĞLU, 2005 yılında Dr. Haşim Cemaloğlu ile birlikte yürüttüğü çalışma, ESHRE (Euroian Society of Human Reproduction and Embriology) tarafından en iyi genç araştırmacı dalında ödüle layık görülmüştür. 2006-2007 yılları arasında Pakize Tarzı Tüp Bebek ve Memorial Hastanesi tüp bebek ünitelerinde görev yapmıştır. 2007-2010 yılları arasında Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi tüp bebek ünitesinde tıbbi direktör olarakidari görev yürütmüştür. 2010-2012 yılları arsasında ise Avrupa’nın en büyük tüp bebek grubu olan İspanyol IVI grubun İstanbul’da açmış olduğu tüp bebek ekibinde görev almıştır.

Halen İstanbul Tüp bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi ekibinde çalışmalarına devam eden Op. Dr. Emre KARATEKELİOĞLU, evli ve 2 çocuk babasıdır. Ayrıca kendisi iyi derecede İngilizce bilmekte olup ASRM (American Society for Reproductive Medicine), ESHRE (Europian Society For Human Reproductionand Embriology) ve Türk Jinekoloji ve Obsterik Derneği gibi mesleki kuruluşlara üyedir.

Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
Gümüşsuyu, İnönü Cad. Dersan Han No: 46/1 Beyoğlu/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı Kegel egzersizleri İntrauterin inseminasyon Amniosentez Kısırlık tedavisi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Emre KARATEKELİOĞLU, 1970 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Ankara‘da bitirmesinin ardından Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1993-1999 yılları arasında ise Çukurova Üniversitesi Kadın Hastalıkarı ve Doğum Anabilim Dalı’nda uihtisasını yapmıştır. 1999 yılında Almanya Düsseldorf’da Zentrum Für Reproduktions Medizine’de Dr. Hugo Verhooven ile infertilite ve tüp bebek konusunda çalışmalar yapmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

ÇUKUROVA UNIVERSITESI TIP FAKULTESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.1999
Deneyim: 24 Yıl

İlgi Alanları

Tüp Bebek Jinekoloji Jinekolog Devamı

Deneyimler

Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi (2018 - 2022)
İstanbul Tüp bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi (2012 - Devam ediyor)
İspanyol IVI Grup - (2010 - 2012)
Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi - Tıbbi Direktör (2007 - 2010)
Eurofertil Tüpbebek Merkezi (2000 - 2006)
Almanya Düsseldorf’da Zentrum Für Reproduktions Medizine (1999 - 2000)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (212) 912 64 14

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SM
Süh*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

O kadar içten bi doktor ki sanki psikiyatıra gitmiş gibi hissediyosunuz tüm gerginlik ve stresinizi ortadan kaldırıyor. Şu an tüp bebek tedavi aşamasındayım inanıyorum ki kendisiyle çok güzel sonuçlar alıcaz. Diğer doktorlardan en büyük farkı da paranın onun için hep ikinci planda oluşu kendisine her şey için çok teşekkür ediyorum.

mK
Muv*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bu kadar ilgili, bu kadar hassas, bu kadar insaniyetli bir doktora henüz hiç rastlamamıştım. Allah tüp bebek yapmaya mecbur bırakmasın ancak bunun en güzel yanı emre beyle tanışmak olabilir... Bence alanında en en en iyilerden Allah ondan razı olsun ?

EM
Emi*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

2006 yılında tüp bebek tedavisiyle bir kızım oldu kendisi çok iyi bir doktor bursa dan tedavi için gitmiştik.kendisine çok teşekkür ederim

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Emre Karatekelioğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Emre Karatekelioğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Emre Karatekelioğlu için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Emre Karatekelioğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902129126414

Op. Dr. Emre Karatekelioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Emre Karatekelioğlu Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Emre Karatekelioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Emre Karatekelioğlu Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Tüp Bebek, Jinekoloji, Jinekolog alanlarında hizmet veriyor ve Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı, Kegel egzersizleri, İntrauterin inseminasyon hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube