Op. Dr. Emre Hekimoğlu

Göz Hastalıkları - İstanbul

Göz Hastalıkları Genel, Fakik Göz İçi Lens, Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği)

Randevu Al 0 (850) 474 18 09

Doktorun Adresi

Ortabayır Mahallesi Oto Caddesi No: 3  Kağıthane, İstanbul
Özel Levent Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) İkram Servis Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit

Emre Hekimoğlu Hakkında

Emre Hekimoğlu Kimdir?

Op. Dr. Emre Hekimoğlu, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesin de başladığı tıp eğitimini 2004 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesin de tamamlayarak Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Mecburi hizmet görevini yerine getirmek üzere atandığı Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Doğum Eğitim Araştırma Hastanesinde gerek aynı hastanede doğan gerekse dış sevklerle yenidoğan yoğun bakım servisine kabul edilen prematüre bebek sayısının fazla olması nedeni ile prematüre bebeklerin göz hastalıkları ve tedavisi konusunda uzmanlaşmaya karar veren Op. Dr. Emre Hekimoğlu, hastane yönetiminin ve Sağlık bakanlığının büyük desteği ile prematüre retinopatisi ile ilgili özel yetiştirilmek üzere o dönemin en başarılı ROP(prematüre retinopatisi ) Tanı & Tedavi Kliniklerinden olan Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Doğum  Eğitim Araştırma Hastanesi’nde eğitim almıştır.

Op. Dr. Emre Hekimoğlu, Etlik Zübeyde Hanım Kadın Doğum Eğitim ve Araştırma Hastanesine döner dönmez kurduğu ROP Tanı & Tedavi & Eğitim kliniği ile 2010-2016 yılları arasında gerek  aynı hastanede doğan, gerek yurdun dört bir yanından tedavi için hava & kara ambulanslarıyla sevk  edilen binlerce bebeğin görmesi için çoğu zaman kendi ailesinden fedakarlık ederek hizmet etmiştir.

Ankara’da görev yaptığı yıllarda Sağlık Bakanlığı ROP komisyonunda ve  Türk Oftalmoloji Derneği ROP komisyonunda görev almış, ülke çapında belirlenecek ROP(prematüre retinopatisi ) stratejileri & politikalarının belirlenmesinde ve uygulanmasında aktif rol oynamış olan Op. Dr. Emre Hekimoğlu, Moldovya, Azerbaycan ve Kazakistan’da görev yapanların da dahil olduğu 63 göz hastalıkları uzmanı meslektaşının  ROP (prematüre retinopatisi) tanı ve tedavisi ile ilgili eğitimlerinde katkıda bulunmuştur.

ROP (prematüre retinopatisi ) ile ilgili deneyimlerini hem yazdığı yurt içi ve yurtdışı yayınlarla meslektaşlarıyla, hem de hayata erken başlamış bebeklerimizin aileleri ile paylaşmaya devam eden Op. Dr. Emre Hekimoğlu, mesleki çalışmalarına ise, İstanbul Özel Levent Hastanesin de devaö etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2005

Tecrübe: 16 yıl 9 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Almanca
 • Rusça
Deneyimler
 • Özel Bağcılar Avrupa Göz Tıp Merkezi
  01 2016 - Şu Anda
 • Özel Avrupagöz Hastanesi
  12 2015 - 01 2016
 • Ankara Etlık Zübeyde Hanim Kadin Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)
  03 2010 - 12 2015
 • Ankara Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  01 2005 - 03 2010
İlgilendiği Hastalıklar
 • Göz Hastalıkları Genel
 • Fakik Göz İçi Lens
 • Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği)
 • Göz Altı Morlukları
 • Keratoplasti-Kornea Nakli
Tedaviler
 • Kornea Hastalıkları
 • Kapak Travmaları Ve Rekonstrüksiyonu
 • Cyberknife tedavisi
 • Şaşılık tedavisi
 • Katarakt cerrahisi
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 18 09
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat

Emre Hekimoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Uzun zaman care bulamadigim gozumdeki rahatsizlikla ilgili (katarak)bana yol gosterip şifa olan kiymetli doktorum Emre Hekimoglu'na sonsuz minnettarim.Kendisini kisiliginden ve kabiliyetinden dolayi herkese tavsiye ederim.Hem muayene zamani,hem tedavi surecinde ve sonrasinda cok ilgili ve bilgili .Saygilar.Cihan Ertan 15-04-2021

uhan..lu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Göz çizdirme ameliyatı olduğum ve son derece memnum kaldıgim göz doktoru ameliyat sonrası hastanın durumu konusunda ilgili. 04-02-2021

riye ..DIZ
Zamanlama
İlgi
Ortam

25 yıl sonra gözlük takmaktan kurtuldum. Önce Alahhın sonra emre hocamın sayesinde Emre hocamdan Alallah razı olsun 18-12-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ne Gül..ar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Öncelikle çok teşekkür etmek istiyorum nişanlım ile beraber gittik yaklaşık 3 doktorun yapamadığı tedaviyi gerçekleştirdi gözlerimiz O kadar kötü haldeydi ki biz bile şuan ki düzelme sürecine inanamıyoruz... İşinin ehli, ilgili, sıcakkanlı bir doktor göz için başka doktor aramanıza gerek yok gönül rahatlığı ile gözlerinizi emanet edebilirsiniz. Sonsuz teşekkürler Allah bin kere razı olsun...☺️ 10-09-2020

fak..nmez
Zamanlama
İlgi
Ortam

Emre abi oldukça cana yakın, çözüm odaklı ve profesyonel bir doktor. 13.01.2020 tarihinde gözlerimi çizdirdim kendisine. 8 dakikalık bir ameliyat sonrası gözlüklerimden kurtuldum çok mutluyum. İçiniz rahat bir şekilde kendisine teslim edebilirsiniz kendinizi. 15-01-2020

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Emre Hekimoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Emre Hekimoğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Emre Hekimoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 18 09

Op. Dr. Emre Hekimoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Emre Hekimoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Emre Hekimoğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Emre Hekimoğlu hangi kurumlar Emre Hekimoğlu ile anlaşmalı?
Op. Dr. Emre Hekimoğlu ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Halkbank , T. Sına Kalkınma Bankası , Vakıfbank , Akbank , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , Garanti Bankası , Fortis bank , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , Ankara Sigorta )

Op. Dr. Emre Hekimoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Emre Hekimoğlu Özel Levent Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Emre Hekimoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Emre Hekimoğlu Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Kornea Hastalıkları, Kapak Travmaları Ve Rekonstrüksiyonu, Cyberknife tedavisi, Şaşılık tedavisi, Katarakt cerrahisi, Yaşa bağlı makula dejeneresansı tedavileri, Multifokal göz içi lensleri, Kontak lens, Prematüre retinopatisinde göz muayenesi, Çocukluk çağı miyopi tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Göz Hastalıkları Genel, Fakik Göz İçi Lens, Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği), Göz Altı Morlukları, Keratoplasti-Kornea Nakli hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Emre Hekimoğlu için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Emre Hekimoğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Emre Hekimoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Emre Hekimoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Emre Hekimoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.