Op. Dr. Cüneyt Genç

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara
5.0

Kızlık Zarı, Kısırlık / İnfertilite , Laparoskopi

5.0

“Cüneyt hocama 12 yıldır gitmekteyim, ilk gittiğimde endometriozis kistim vardı, beni riske atmadan t...” Devamı

Op. Dr. Cüneyt Genç

Op. Dr. Cüneyt GENÇ, 1969 yılında Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını yine aynı fakültede yapmış ve 1998 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 7 yıl Bayındır Hastanesi Ankara‘da ve 1 yıl Özel Mesa Hastanesi'nde (TOBB ETÜ Özel Hastanesi) çalıştıktan sonra 2008 yılında kendi özel muayenehanesini açmıştır. Günümüzde de muayenehanesinde hastalarına bakmakta olan Op. Dr. Cüneyt GENÇ, ameliyatlarını ve doğumları, tüm özel hastanelerle anlaşmalı olduğu için hastalarının istediği hastanelerde gerçekleştirmektedir. 

Yirmi yılı aşan profesyonel meslek hayatı boyunca 500'ün üzerinde açık–kapalı, jinekolojik, rahim ve kist ameliyatı ve binlerce normal doğum ve sezaryen yapmıştır. Gebelik Takibi ve Sorunlu Gebelikler Op. Dr. Cüneyt GENÇ'in severek ilgilendiği ilgi alanlarındandır. Özel muayenehanesinde son teknoloji 4 boyutlu  (4-D)   ultrasonografi, NST (non stress test) gibi yöntemlerle gebelik takibi gerçekleştirmektedir. Muayenehanesinde Amniosentez gibi işlemleri de yapmaktadır. Gebelik takibinde ise son aylara doğru emzirme eğitimleri, bebek bakım eğitimleri vererek anne adaylarını doğum sonrasına hazırlamaktadır.

Op. Dr. Cüneyt GENÇ Muayenehanesi Türkiye’de ki ilk ve tek ‘’bebek dostu muayenehane’’ sertifikasına sahiptir. Jinekolojik hastalar için yıllık smear testi  takibi, ultrasonografi ile kist ve myom takibi, serviks hastalıklarında kolposkopi  ve LEEP gibi minör cerrahi işlemler, yasal sınırlardaki gebelik sonlandırma işlemleri olan dilatasyon  ve küretaj, vajen ve labium estetiği gibi minör cerrahi işlemler  yine bizzat Cüneyt Bey tarafından muayenehanesinde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Jinekolojik hastaların majör cerrahi gerektiren operasyonları Op. Dr. Cüneyt GENÇ Muayenehanesi'nin anlaşmalı olduğu özel hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

Op.Dr. Cüneyt Genç Muayenehanesi
Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:8 Sarıkonak Apt. Daire :18 (5.kat) (pelit pastanesi karşısı) Çukurambar Çankaya/Ankara
Hizmetler
Abdominal ultrasonografi G noktası büyütme Laparoskopik tubal sterilizasyon Servikal konizasyon Ooforektomi(histerektomi) Devamı

Hakkında

Op. Dr. Cüneyt GENÇ, 1969 yılında Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını yine aynı fakültede yapmış ve 1998 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Kızlık Zarı Kısırlık / İnfertilite Laparoskopi Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yumurtalık Kanseri Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NS
Nac*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Op.Dr. Cüneyt Genç Muayenehanesi

Cüneyt hocama 12 yıldır gitmekteyim, ilk gittiğimde endometriozis kistim vardı, beni riske atmadan takibe aldı ve doğru zamanda ameliyatım gerçekleşti. Daha sonra evlendim ve çocuğum olsun istiyordum Cüneyt hocamdan ısrarla bana hamile olmamda engel varmı diye test yapmasını istedim, ve tabii ki ısrarla reddetti :) 'evliliğinden sonra 1 yıl geçsin hamile kalmazsan gel diyordu' bu süreçte sadece rahim filmi çekme konusunda ikna edebildim onda da çoğu doktorun yaptığı gibi anestezi vermeden yaptı, '3-5 saniye dayan boşuna anestezi alma' dedi, güvendiğim için kabul ettim ve evet 3-5 saniye sonra bitmişti. Başka hiçbir tetkik yaptırmadı bu dönemde başka doktorlara gittim tetkik yapmaları için bana 'kansersin, tüp bebek olur ancak' diyen, eşime 'ksırsın' diyen Ankaranın çooook ünlü doktorları bile çıktı. Bu cevapları alınca tabii o doktorlara gitmedik ve Cüneyt hocamında dediği gibi 1 yıl içinde doğal süreçte hamileydim.. :) Doğum zamanı yaklaştığında normal doğum istiyordum ve Cüneyt hocamın bu konudaki davranışı da netti ve normal doğumla oğlumu kucağıma verdi. Diğer çoook ünlü doktorlar 'mamaya' yönlendirirken Cüneyt hocam hamilelikten itibaren hep emzirmeye yönlendirdi, doğum sonrasında bile hep emzirmemle ilgilendi.. Herşeyin doğal olması... Veee 7 sene sonra (bu süreçte hep kontrollerimi yaptırdım) en son hayatımı kurtarışı kanama sebebiyle gittiğim Cüneyt hocam 'smear testi' ve parça aldı Smear testi temiz geldi, hiç birşey çıkmamıştı.. Ancak aldığı parça kanserdi. Rahim Ağzı kanseri... Hemen Jineonkolog doktoruna yönlendirdi. Jineonkolog doktorumun bana dediği ise 'Cüneyt hoca yerine başkasına gitseydin smear testiyle seni gönderebilirdi, ve kanser hızla ilerlerdi.' dedi. İşte bu yüzden Cüneyt hocam hayatımı kurtardı diyorum... Oğlumu doğurtan doktor ve beni de oğlumun büyümesine görebilmemi sağlayan doktordur.. Cüneyt hocam iyi ki 12 sene önce endometriozis olmuşum da sizi bulmuşum o zamanlar... İyi ki varsınız hocam...

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Cüneyt Genç ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Cüneyt Genç için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Cüneyt Genç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Cüneyt Genç Op.Dr. Cüneyt Genç Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Cüneyt Genç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Cüneyt Genç Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Kızlık Zarı, Kısırlık / İnfertilite , Laparoskopi alanlarında hizmet veriyor ve Abdominal ultrasonografi, G noktası büyütme, Laparoskopik tubal sterilizasyon hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube