Op. Dr. Cüneyt Genç

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara

Dış Gebelik (Ektopik gebelik), Yumurtalık Kisti ve tümörleri, Yumurtalık Kanseri

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:8 Sarıkonak Apt. Daire :18 (5.kat) (pelit pastanesi karşısı) Çukurambar  Çankaya, Ankara
Op.Dr. Cüneyt Genç Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Cüneyt Genç Hakkında

Cüneyt Genç Kimdir?

Op. Dr. Cüneyt GENÇ, 1969 yılında Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını yine aynı fakültede yapmış ve 1998 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 7 yıl Bayındır Hastanesi Ankara‘da ve 1 yıl Özel Mesa Hastanesi'nde (TOBB ETÜ Özel Hastanesi) çalıştıktan sonra 2008 yılında kendi özel muayenehanesini açmıştır. Günümüzde de muayenehanesinde hastalarına bakmakta olan Op. Dr. Cüneyt GENÇ, ameliyatlarını ve doğumları, tüm özel hastanelerle anlaşmalı olduğu için hastalarının istediği hastanelerde gerçekleştirmektedir. 

Yirmi yılı aşan profesyonel meslek hayatı boyunca 500'ün üzerinde açık–kapalı, jinekolojik, rahim ve kist ameliyatı ve binlerce normal doğum ve sezaryen yapmıştır. Gebelik Takibi ve Sorunlu Gebelikler Op. Dr. Cüneyt GENÇ'in severek ilgilendiği ilgi alanlarındandır. Özel muayenehanesinde son teknoloji 4 boyutlu  (4-D)   ultrasonografi, NST (non stress test) gibi yöntemlerle gebelik takibi gerçekleştirmektedir. Muayenehanesinde Amniosentez gibi işlemleri de yapmaktadır. Gebelik takibinde ise son aylara doğru emzirme eğitimleri, bebek bakım eğitimleri vererek anne adaylarını doğum sonrasına hazırlamaktadır.

Op. Dr. Cüneyt GENÇ Muayenehanesi Türkiye’de ki ilk ve tek ‘’bebek dostu muayenehane’’ sertifikasına sahiptir. Jinekolojik hastalar için yıllık smear testi  takibi, ultrasonografi ile kist ve myom takibi, serviks hastalıklarında kolposkopi  ve LEEP gibi minör cerrahi işlemler, yasal sınırlardaki gebelik sonlandırma işlemleri olan dilatasyon  ve küretaj, vajen ve labium estetiği gibi minör cerrahi işlemler  yine bizzat Cüneyt Bey tarafından muayenehanesinde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Jinekolojik hastaların majör cerrahi gerektiren operasyonları Op. Dr. Cüneyt GENÇ Muayenehanesi'nin anlaşmalı olduğu özel hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Dış Gebelik (Ektopik gebelik)
 • Yumurtalık Kisti ve tümörleri
 • Yumurtalık Kanseri
 • Serviks Kanseri
 • Rahim Ağzı Kanseri
Tedaviler
 • Abdominal ultrasonografi
 • G noktası büyütme
 • Laparoskopik tubal sterilizasyon
 • Servikal konizasyon
 • Ooforektomi(histerektomi)
Anlaşmalı Kurumlar
 • Anadolu Sigorta
 • Demir Hayat
 • Groupama Sigorta
 • Güneş Sigorta
 • Ray Sigorta

Cüneyt Genç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Cüneyt Genç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Cüneyt Genç kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. C Genç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Cüneyt Genç için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. C Genç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cüneyt Genç ile anlaşmalı?
Cüneyt Genç ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Anadolu Sigorta , Demir Hayat , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , Türkiye İş Bankası , TC Merkez Bankası , Ziraat Bankası )

Op. Dr. Cüneyt Genç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Cüneyt Genç Op.Dr. Cüneyt Genç Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Cüneyt Genç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Cüneyt Genç Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Abdominal ultrasonografi, G noktası büyütme, Laparoskopik tubal sterilizasyon, Servikal konizasyon, Ooforektomi(histerektomi), Leep (loop elektrocerrahi eksizyonel prosedür), Jinekolojik cerrahi, Jinekolojik kanser cerrahisi, Endoskopik operasyonlar, Botox uygulaması alanlarında hizmet veriyor ve Dış Gebelik (Ektopik gebelik), Yumurtalık Kisti ve tümörleri, Yumurtalık Kanseri, Serviks Kanseri, Rahim Ağzı Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Cüneyt Genç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Cüneyt Genç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Cüneyt Genç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. C Genç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Cüneyt Genç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. C Genç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.