Op. Dr. Cem Şah

Üroloji - Adana

Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 234  Çukurova, Adana
Özel Medline Adana Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cem Şah Hakkında

Cem Şah Kimdir?

Op. Dr. Cem ŞAH, tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Üroloji uzmanı olmuştur.

Tatvan Devlet Hastanesi ve Özel Çukurova Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Cem ŞAH, mesleki çalışmalarına Özel Medline Adana Hastanesi'nde devam etmektedir.

Endoskopik ve Laparoskopik Üroloji konusunda uzman olan Op. Dr. Cem ŞAH, iyi derecede İngilizce bilmekte olup Türk Tabipler Birliği ve Çukurova Üroloji Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ÇUKUROVA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Üriner Tıkanıklık
 • Vezikoüretral Reflü
 • Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)
 • Prostat Infeksiyonu
 • Idrar Yolları Iltihabı
Tedaviler
 • Keratinin kan testi
 • Böbrek ultrasonu
 • Lazerle prostat cerrahisi
 • Erkeklerde cinsel isteksizlik
 • Eswt

Cem Şah Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Cem Şah tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Cem Şah Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Heterojen lezyon boşluğu

  Merhaba cem bey bt neticemde; mesane posterior kesiminde kitle açısında şüpheli uterus tarafından ayırt edilmeyen heterojen lezyon mevcuttur.mesane boş olduğundan ve rektum kontast madde ile dolu olmadığından pelvik bölge organların değerlendirilmesi suboptimaldir.i̇zlenebildiği kadarıyla uterus n... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Cem Şah

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Cem Şah Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Cem Şah kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. C Şah ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Cem Şah için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. C Şah şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Cem Şah nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Cem Şah Özel Medline Adana Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Cem Şah hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Cem Şah Üroloji, uzmanıdır. Keratinin kan testi, Böbrek ultrasonu, Lazerle prostat cerrahisi, Erkeklerde cinsel isteksizlik, Eswt, İdrar yolu darlıkları, İntravenöz pyelografi ( ivp ), İntravenöz ürografi alanlarında hizmet veriyor ve Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Prostat Infeksiyonu, Idrar Yolları Iltihabı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Cem Şah için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Cem Şah muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Cem Şah hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. C Şah ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Cem Şah hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. C Şah hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.