Op. Dr. Çağatay Sezgin

Genel Cerrahi - Adana
5.0

Apandisit, Bağırsak Delinmesi, Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar

5.0

“Arkadaşlar 7 ay önce çağatay bey tarafından saç ekimi operasyonu yaptırdım.bakın abartmıyacağım beni...” Devamı

Op. Dr. Çağatay Sezgin

Op. Dr. Çağatay SEZGİN, 30 Ağustos 1966 tarihinde Osmaniye’de doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini T.E.D Ankara Koleji’nde tamamlamıştır.1985-1991 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Lisans eğitiminin son yılında yurtdışı eğitimi amaçlı öğrenci değişim programı sınavına katılmış ve İspanya’nın Madrid şehrinde eğitim hakkı kazanmıştır. 1991-1993 yılları arasında pratisyen hekimlik yaptı. 1993 yılında Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalında Genel Cerrahi eğitimine başladı ve 1999 yılında uzmanlığını aldı.

2000-2003 yılları arasında Osmaniye Devlet Hastanesi'nde Genel Cerrahi Uzmanlığı beraberinde Acil, Yoğun Bakım ve Ameliyathanelerden Sorumlu Başhekim Yardımcılığı görevindi yürütmüştür. 2000 yılında Adana Marmara Estetik Saç Sorunları ve Ekim Merkezini kurmuştur. 

Op. Dr. Çağatay SEZGİN, 2001 yılında Uluslar Arası Saç Restorasyonu Cerrahi Derneği'ne (Internatıonal Socıety of Haır Restoration Surgery) üyelik başvurusunda bulunmuş ve kendisinin de katılmış olduğu cemiyetin 2001 yılında Meksika’nın Puerto Vallarta şehrinde yapılan yıllık toplantısında üyeliği kabul edilmiştir. Türkiye’den bu üyeliğe kabul edilmiş ilk 3 kişiden birisi olarak yurda dönmüştür.

Daha sonra sırası ile Internatıonal Socıety of Haır Restoration Surgery Derneği'nin, 2003 New York/ ABD, 2009 Amsterdam /Hollanda, 2010 Boston /ABD, 2012 Bahama Adaları'ndaki yıllık toplantılarına katılmıştır. Internatıonal Socıety of Haır Restoration Surgery Derneği'nin 2010 Boston/ABD'de düzenlemiş olduğu ‘Saç Hattı Oluşturma Kursu'na, 2012 yılında Bahama'da düzenlemiş olduğu Kaş Ekim Kursu'na, Mart 2013'de Dr. Carlos Puig’in Houston - Texas‘ta düzenlemiş olduğu ‘Kadınlarda Saç Dökülmesi ve Saç ekimi’ seminerine ve 2013 Nisan ayı itibarı ile de Saç klonlamasında dünyadaki sayılı araştırmacılardan olan Dr. Bessam Farjo’nun Manhester/İngiltere’de düzenlemiş olduğu ‘Saç Ekim İncelikleri ve Robotik Saç Ekimi’ seminerine iştirak etmiştir. Bunlarla beraber 12'nin üzerinede ulusal ve uluslararası seminer, kongre ve eğitime katılmıştır.

2000 yılı itibariyle Saç Nakli Operasyonlarına Başlamış olan Op. Dr. Çağatay SEZGİN, Erkek ve Kadınlarda Saç Nakli, Yara, Yanık, Dikiş, Radyoterapi Alanları, Saç Kıran Alanlarına Saç Nakli, Fue / Fut Teknikleri ile Saç Nakli, Göğüs ve Sakaldan Saç Nakli, PRP Saç Mezoterapisi, Ön Saç Hattı Dizaynı, Sagital ve Coronal Teknikle Alıcı Alan Yapılandırılması ve Sakal, Bıyık, Kaş Nakli gibi pek çok saç nakil tecrübesine sahiptir.

2013 yılı Nisan ayı itibariyle de Acıbadem Adana Hastanesi Saç Sorunları ve Merkezi  Sorumlu Hekimi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca Adana - Seyhan'da bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Op. Dr. Çağatay SEZGİN Muayenehanesi
Dubai Cosmetic Surgery Seyhan/Adana
Hizmetler
Kabızlık tedavisi Tiroid cerrahisi Safra yolları cerrahisi Reflü cerrahisi Pankreas hastalıkları Devamı

Hakkında

Op. Dr. Çağatay SEZGİN, 30 Ağustos 1966 tarihinde Osmaniye’de doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini T.E.D Ankara Koleji’nde tamamlamıştır.1985-1991 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Lisans eğitiminin son yılında yurtdışı eğitimi amaçlı öğrenci değişim programı sınavına katılmış ve İspanya’nın Madrid şehrinde eğitim hakkı kazanmıştır. 1991-1993 yılları arasında pratisyen hekimlik yaptı. 1993 yılında Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalında Genel Cerrahi eğitimine başladı ve 1999 yılında uzmanlığını aldı. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Apandisit Bağırsak Delinmesi Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar Kabızlık (Konstipasyon) Laparoskopik kolorektal cerrahi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
KB
Kor*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Arkadaşlar 7 ay önce çağatay bey tarafından saç ekimi operasyonu yaptırdım.bakın abartmıyacağım beni görenler bırakın anlamamayı saç ektirdigimi söylüyorum senin saçın nasıldıki diyolar dalga geçme diyolar.eski resimlerimi gösteriorum inanmıyor kimse.ve ayda hiç aramassa 30.40 kişi beni arıyor nerde yaptıdıgımı soruyyot.dubaide nekadara yapıo bilmiorum ama paranız varsa gidin yaptırın benim gibi hergün dua edersiniz.

BG
Bat*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Sac ekiminde Adana'nin en guvenilir ve en iyi isimlerindendir.

HD
Hay*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Çağatay beyi uzun araştırmalarım ve daha önce ekim yaptığı arkadaşlarımın sonucunu gördük ten sonra karar verdim 1 yıl oldu ve saçlarım çok güzel oldu hatta en az 5 yas genclestim Çağatay beye ve mükemmel ekibine çok teşekkür ederim

HD
Hay*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Çağatay beyi uzun araştırmalarım ve daha önce ekim yaptığı arkadaşlarımın sonucunu gördük ten sonra karar verdim 1 yıl oldu ve saçlarım çok güzel oldu hatta en az 5 yas genclestim Çağatay beye ve mükemmel ekibine çok teşekkür ederim

ub
Ufu*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

kendisiyle geçen sene tanıştım. Çok kibar alanında uzman bi doktor. Yaptırdığım saç ekiminden de çok memnun kaldım. Türkiye de böyle kaliteli doktorlar olduğu için mutluyum.

MA
Meh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Çağatay hocamı uzun uğraşlar sonucunda buldum desem yeridir, güler yüzlü oluşu ve işinin ehli oluşuda var tabiki. İnternet ve bir çok hastanden yüz yüzüne görüşmeler yaptım fakat Çağatay hocamın başarılı operasyonları beni ziyadesi ile memnun etti ve karar verdim. Ekim yapıldıktan sonra 8 ay gibi bir sürede görünüşüm ve saçlarım çok değişti. Hocamın ellerine sağlık , başka yerde yaptırsam bu kadar memnun olurmuydum bilmiyorum fakat Çağatay bey'e saç ekimi yaptıdığım için o kadar mutluyum ki saçlarımın şuanki görünüşünde emeği mevcut. Fazla vaktinizi alarak bir çok yorum yapmakta istemiyorum fakat hem Çağatay hocamın kendisi hemde asistanları hemde operasyon sonrası ilgili beni çok memnun etti. Gönül rahatlı ile gidebilirsiniz diyebilirim. Saç ekiminde Adana'da değil Türkiye'de ilk 5'te diyebilirim kendisi için. Operasyon'dan sonra kendinizde bunun farkına varacaksınız. Teşekkür ederim tekrar hocam , başarılarınızın devamını dilerim...

İA
İrf*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Çağatay beye çok teşekkür ederim sayesinde hayal ettiğim saçıma kavuştum. Ayriyetten kişilik olarak çok iyi bir insan. Şuan çok mutluyum saçlarım eskisi gibi olmuş. Herkese tavsiye ederim çok başarılı bir doktor. Allah razı olsun hem ondan hem ekibinden çok iyi insanlar.

SO
Sed*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Şuan ki saçlı halimden çok memnunum 5.ayımda olmama rağmen beklentimin çok üzerinde bir sonuç aldım Çağatay hocama ve ekibine teşekkürlerimi sunarım

KD
Kad*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Çağatay Bey ve Ekibine çok teşekkür ediyorum gerek ekim öncesi gerekse ekim sonrası ilgi alaka çok memnun edici

RF
Ram*** F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

I Am very satisfied with this clinic, I recomend them to everyone. The results were fantastic and the treatment from the team was super. I highly recomend them. I am from sweden and was recomended to this clinic.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Çağatay Sezgin ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Çağatay Sezgin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Çağatay Sezgin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Çağatay Sezgin Op. Dr. Çağatay SEZGİN Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Çağatay Sezgin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Çağatay Sezgin Genel Cerrahi uzmanıdır. Apandisit, Bağırsak Delinmesi, Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar alanlarında hizmet veriyor ve Kabızlık tedavisi, Tiroid cerrahisi, Safra yolları cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube