Op. Dr. Burcu Saygan Karamürsel

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Perinatoloji - Riskli Gebelikler - Ankara

Kadın Hastalıkları (Jinekoloji), İdrar Kaçırma (İdrar İnkontinansı), Genital Estetik

Op. Dr. Burcu Saygan Karamürsel

Op. Dr. Burcu SAYGAN KARAMÜRSEL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Ardından Intern olarak Harvard Medical School Massachusetts Eye and Ear Infirmary'de bulunmuş, aynı yıl içerisinde ABD’den ECFMG (Educational Commission for Foreign Medical Graduates) sertifikasını almıştır. 2001 yılında ise ABD’de USMLE Step 3 (United States Medical Licencing Examination) sınavını geçmiştir. 1997-2002 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ihtisasını yapmış ve "Intrauterin büyüme geriliğinde fetal Doppler ultrasonografi" alanında hazırladığı tezi ile Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Perinatoloji (Yüksek Riskli Gebelikler) Bölümü'nde 3 yıl öğretim üyesi olarak görev yapmış ve Perinatoloji yan dalı uzmanlık belgesi almaya hak kazanmıştır.

Türk Perinatoloji Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği ve ISUOG (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology) üyesi olan Op. Dr. Burcu SAYGAN KARAMÜRSEL, 2004 yılı sonunda Mesa Hastanesi olarak başlayıp, TOBB ETÜ Hastanesi olarak devam eden kurumda Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü'nde görev yapmıştır. 2013 yılından beri ise mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan özel kliniğinde devam etmektedir.

Op. Dr. Burcu Saygan Karamürsel Kliniği
Söğütözü Mahallesi Yaşam Caddesi Ak Plaza Kat:14 No:44 Çankaya / Ankara Çankaya/Ankara
Hizmetler
Jinekolojik cerrahi Yumurtalık kistleri Spiral taktırma Riskli gebelik takibi Menopoz tedavisi Devamı

Hakkında

Op. Dr. Burcu SAYGAN KARAMÜRSEL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Ardından Intern olarak Harvard Medical School Massachusetts Eye and Ear Infirmary'de bulunmuş, aynı yıl içerisinde ABD’den ECFMG (Educational Commission for Foreign Medical Graduates) sertifikasını almıştır. 2001 yılında ise ABD’de USMLE Step 3 (United States Medical Licencing Examination) sınavını geçmiştir. 1997-2002 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ihtisasını yapmış ve "Intrauterin büyüme geriliğinde fetal Doppler ultrasonografi" alanında hazırladığı tezi ile Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Perinatoloji (Yüksek Riskli Gebelikler) Bölümü'nde 3 yıl öğretim üyesi olarak görev yapmış ve Perinatoloji yan dalı uzmanlık belgesi almaya hak kazanmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Kadın Hastalıkları (Jinekoloji) İdrar Kaçırma (İdrar İnkontinansı) Genital Estetik Genital Bölge Estetiği Gebelik Takibi Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Burcu Saygan Karamürsel ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Burcu Saygan Karamürsel için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Burcu Saygan Karamürsel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Burcu Saygan Karamürsel Op. Dr. Burcu Saygan Karamürsel Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Burcu Saygan Karamürsel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Burcu Saygan Karamürsel Kadın Hastalıkları ve Doğum, Perinatoloji - Riskli Gebelikler uzmanıdır. Kadın Hastalıkları (Jinekoloji), İdrar Kaçırma (İdrar İnkontinansı), Genital Estetik alanlarında hizmet veriyor ve Jinekolojik cerrahi, Yumurtalık kistleri, Spiral taktırma hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube