Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Gaziantep
5.0

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

5.0

“Sevgili doktorumuzla 8 yıl boyunca 4 erkek bebeğimizin ayrı ayrı sevincini yaşadık. Bir jinekolog n...” Devamı

Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman

Op. Dr. Bülent Gürhan KAHRAMAN, 1978 yılında Gaziantep'te doğmuştur. Lise öğrenimini Gaziantep Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Etlik SSK Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Gaziantep Özel Hatem Hastanesi, 75. Yıl Kadın Doğum Hastanesi ve 25 Aralık Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Bülent Gürhan KAHRAMAN, mesleki çalışmalarına Gaziantep'te bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Kürtaj olmak istiyorum

Kürtaj olmak istiyorum konuyla ilgili size nerden ulaşabilirim Dr. Bey yardımcı olursanız ucret ve hijyen acısından cok iyi olur tesekkur ederim..

Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman

Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman tarafından cevaplandı

2201515 muayenehane numası buradan ulaşabilirsiniz Cevabı görmek için tıkla.

29 Temmuz 2016 tarihinde cevaplandı.

Adet düzensizliği

Merhaba ben geçen ay mayıs ayında geçiktirici ilaç kullandım fakat 1 hafta kullanıp bıraktıktan sonra ertesi gün hasta oldum yani mayısın 28 de oldum. İlaç bende adet düzensizliği yaparmı haziran ayında tekrar hasta olmadım hamilelik riski olabilir mi yoksa ilaç döngüyü bozmuş olabilir mi birde Kahve rengi akıntım oluyor acaba neden oldu

Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman

Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman tarafından cevaplandı

Düzensizlik yapabilir kanda gebelik testi mutlaka yaptırın düzensizlik devam ederse muayeneye gelin Cevabı görmek için tıkla.

4 Temmuz 2016 tarihinde cevaplandı.

sandal gap

hocam merhaba. 30 haftalık hamileyim. detaylı ultrasonda kalpte ekojenik odak vardı ve burun kemiğine biraz küçük dedi perinatologum. ilerleyen haftalarda burun çıkıntısını iyi buldu. 28. haftada ekojenik odak kayboldu. tam iki bulguyu da çürütmüş olduk derken 25. haftada da sandal gap bulgusu çıktı. Ama elimizdeki ultrason cdsinde 4 resimden iki tanesinde parmaklar kapalı gayet normal görünüyor diğer ikisinde ilk parmak ile ikinci parmak arası açık görünüyor. Şimdi ben bunların hangisini baz...

Daha Fazla
Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman

Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman tarafından cevaplandı

Endişelenmeniz gerekmez amnıosentez ya da prenatal kan testi negatif ise problem teşkil etmez yalnız... Cevabı görmek için tıkla.

4 Temmuz 2016 tarihinde cevaplandı.

Op. Dr. Bülent Gürhan KAHRAMAN Muayenehanesi
Değirmiçem Mah. Mehmet Emin Kılıçkale Cad. No: 15/B Şehitkamil/Gaziantep
Tedaviler
İnfertilite ve tüp bebek Amniosentez Embriyo dondurma Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi) Leep (loop elektrocerrahi eksizyonel prosedür) Menapoz Vezikovajinal fistül düzeltimi Endoskopik lazer cerrahisi Mikroenjeksiyon İlk gece korkusu tedavisi Devamı

İlgi Alanları

Kısırlık / İnfertilite Doğum Kontrol Genital Organ Bozuklukları Seksüel Gelişim Bozuklukları Ergenlik Sorunları Hormonal Bozukluklar Menopoz Pelvik Ağrı (kronik) Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Ürojinekoloji Onkoloji Gebelik Cinsel İşlev Bozukluğu Genital Kaşıntı Hiperplazi
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DK
Dem*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Sevgili doktorumuzla 8 yıl boyunca 4 erkek bebeğimizin ayrı ayrı sevincini yaşadık. Bir jinekolog nasıl olmalı bütün donanıma sahip: bilgi, tecrübe, insanlık... Ekibine özellikle de Arzu Hanım'a ilgilerinden dolayı teşekkürler. Sayın Bülent Gürhan Kahraman iyi ki varsınız.

UY
Ufu*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

bir dış gebelik, iki zorunlu kürtaj sonrası yaşadığımız olumsuzluklar sonrasında, ümitlerin tam azaldığı noktada, Yolumuz Bülent hocayla kesişti. Uyguladığı tedavi ve histeraskopi operasyonu sonrasında bize belittiği tarihte doğal yollar ile gebelik gerçekleşti. Yetkin ellerde etkin bir operasyonla olası sorunları giderip bize bu mutluğu yaşatan hocamdan allah razı olsun.

SP
Sev*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman Op. Dr. Bülent Gürhan KAHRAMAN Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve İnfertilite ve tüp bebek, Amniosentez, Embriyo dondurma hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube