Op. Dr. Bora Yalçınlar

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Bursa
5.0

4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi, Gebelik, Jinekolojik Hastalıklar

5.0

“Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittik,2 düşükten sonra çok tedirgindik eşimle...ilk gittiğimiz andan ...” Devamı

Op. Dr. Bora Yalçınlar

Op. Dr. Bora YALÇINLAR, 1976 yılında Trabzon’da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini 1994 yılında Trabzon Anadolu Lisesi’nde tamamlamasının ardından yine 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamıştır. 2000 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2000-2001 yılları arasında Şişli Etfal Hastanesi’nde Genel Cerrahi ihtisasını, 2002-2006 yılları arasında ise Zeynep Kamil Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamlamıştır.

2006-2007 yılları arasında Ankara GATA’da askerlik vazifesini yerine getirmiştir. 2007-2009 yılları arasında mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında Giresun Bulancak Devlet Hastanesi’nde 2 yıl boyunca görev yapmıştır. 2009-2011 yılları arasında Ordu Umut Hastanesi’nde, 2011-2014 yılları arasında Ordu Sevgi Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmış olan Op. Dr. Bora YALÇINLAR, şu anda Bursa Özlüce Burtom Tıp Merkezi mesleki çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca ameliyatları uygulamalarını Özel Medicana Bursa Hastanesi'nde yapmaktadır.

Perinataloji (yüksek riskli gebelik takibi, anomali taraması nt - ikinci düzey ultrasonografi-amniosentez), İnfertilite (infertilite cerrahisi, ınseminasyon, ıvf hazırlığı), Jinekolojik Cerrahi (vajinal histerektoi, vajinal tüp ligasyonu, laparoskopi asiste vajinal histerektomi), Laparoskopik Cerrahi (myomektomi, histerektomi, tubal rekonstruksiyon, ligasyon), Abdominoplasti, vajinoplasti, Vulvektomi, Servikal Cerrahiler (leep, soğuk konizasyon, serklaj) ve Usg (ikinci düzey usg, doppler usg, batın usg) Op. Dr. Bora YALÇINLAR’ın başlıca uzmanlık alanlarındandır.

Bora Yalçınlar Özel Muayenehanesi
İhsaniye Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Plaza 224 B Blok, Kat 2 Daire 7 Nilüfer/Bursa
Hizmetler
İnfertilite Cerrahi Jinekolojik kanser cerrahisi Gebe takibi Abdominal ultrasonografi Genel jinekolojik operasyonlar Devamı

Hakkında

Op. Dr. Bora YALÇINLAR, 1976 yılında Trabzon’da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini 1994 yılında Trabzon Anadolu Lisesi’nde tamamlamasının ardından yine 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamıştır. 2000 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2000-2001 yılları arasında Şişli Etfal Hastanesi’nde Genel Cerrahi ihtisasını, 2002-2006 yılları arasında ise Zeynep Kamil Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi Gebelik Jinekolojik Hastalıklar Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Riskli Gebelik Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
KB
Kan*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittik,2 düşükten sonra çok tedirgindik eşimle...ilk gittiğimiz andan itibaren samimiyeti ile bize sağladiği güven,iş ahlaki o kadar belli oluyorki...gece yarısı hafif kanamam olup hiç tereddüt etmeden hastaneye koşan bir doktor ve anne,çocuk için ne gerekiyosa onu yapan (gereksiz tahlil,ticari kaygi gütmeyen) bir doktor,heleki ultrasyon cihazındaki tecrübesi tartışılmaz...riskli gebeliğim suresince tüm sorunlarımı dinlediği ve çözdüğü için,rahat ve sorunsuz doğumumu gerçekleştirip,oğlumu kucağıma almamı sağladığı için doktoruma sonsuz teşekkürler,emeğine ve nezaketine sağlık...

İİ
İsm*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Harika bir insan, sürekli güler yüzlü hal hatır sormayı ihmal etmeyen biri. Sevilmeyecek gibi değil.

aa
A A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Empati yeteneği yüksek,danışanını ayrıntılı bir şekilde bilgilendiren,donanımlı,iletişimi kuvvetli bir doktor.Bora beyi tanıdığım için çok şanslıyım.

GT
G T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

2 yıl boyunca çektiğim sağlık sorunlarından yaptığı ameliyat ile beni kurtaran, sağlığıma kavuşturan Op. Dr. Bora YALÇINLAR'a müteşekkirim.

ED
Eve*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bora beyi 2 aylıkken tanıdık iyiki tanımışiz karşılaşmış olnasaydik bu güne kadar gelmezdi bebeğim zor süreçlerden geçtik. bora beyin hakkı üzerimizde çok fazla allah bora beyden razı olsun işi gücü ras gitsin doğan bebekler onun melekleri. Teşekkür ederiz bora bey .

Dem*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bora bey 7 yıl önce oğluma hamileyken doktorumdu çok mükemmel bir doktordu işinde 1 numara üstünede doktor tanımam ve biz onun Ordu'dan ayrılmasına çok üzülmüştük her şekilde güvenebileceğiniz bir doktor.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Bora Yalçınlar ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Bora Yalçınlar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Bora Yalçınlar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Bora Yalçınlar Bora Yalçınlar Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Bora Yalçınlar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Bora Yalçınlar Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. 4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi, Gebelik, Jinekolojik Hastalıklar alanlarında hizmet veriyor ve İnfertilite Cerrahi, Jinekolojik kanser cerrahisi, Gebe takibi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube