Op. Dr. Batu Aydınuraz

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Antalya

Tüp Bebek, Kısırlık / İnfertilite , Menopoz

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No: 167 Lara  Muratpaşa, Antalya
Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Batu Aydınuraz Hakkında

Batu Aydınuraz Kimdir?

Op. Dr. Batu AYDINURAZ, 6 Haziran 1973 tarihinde  Ankara’da doğmuştur. Lise öğrenimini T.E.D. Ankara Koleji’nde bitirdikten sonra 1992 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1998 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2003 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2003-2010 yılları arasında Prof. Dr. Hakan Şatıroğlu’nun ekibinde görev yapmış olan Op. Dr. Batu AYDINURAZ,  2010 yılından beri üreme tıbbı ve infertilite alanında kendi ekibi ile birlikte Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi'nde başarılı çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Tüp Bebek
 • Kısırlık / İnfertilite
 • Menopoz
 • Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi
 • Endometriozis
Tedaviler
 • İnfertilite ve tüp bebek
 • Aşılama(İUİ)
 • Gebe takibi
 • Mikroenjeksiyon
 • Ivf

Batu Aydınuraz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Batu Aydınuraz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Batu Aydınuraz kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. B Aydınuraz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Batu Aydınuraz için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. B Aydınuraz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Batu Aydınuraz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Batu Aydınuraz Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Batu Aydınuraz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Batu Aydınuraz Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. İnfertilite ve tüp bebek, Aşılama(İUİ), Gebe takibi, Mikroenjeksiyon, Ivf, İnfertilite cerrahi, Embriyo dondurma alanlarında hizmet veriyor ve Tüp Bebek, Kısırlık / İnfertilite , Menopoz, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Endometriozis hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Batu Aydınuraz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Batu Aydınuraz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Batu Aydınuraz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. B Aydınuraz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Batu Aydınuraz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. B Aydınuraz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.