Op. Dr. Atilla Gündüz, Konya, Göz Hastalıkları

Op. Dr. Atilla Gündüz

Göz Hastalıkları - Konya

Tiroid Ve Göz, Makula Dejeneresansı (Sarı Nokta Hastalığı), Göz Tembelliği (Ambliyopi)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Hastane Cad. İktap Sok. No: 4  Selçuklu, Konya
Özel Büyükşehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Atilla Gündüz Hakkında

Atilla Gündüz Kimdir?

Op.Dr Atilla Gündüz, lisans öncesi öğrenimleririnin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde başladığı tıp eğitimini  başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almiştir.İhtisasını ise,Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde tamamlayarak Göz Hastalıkları uzmanı olmuştur.

Mesşeki çalışmalarına Özel Büyükşehir Hastanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Atilla Gündüz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Göz lazer ameliyatı

  Merhaba, 3 hafta önce wavefront teknolojisi ile gözüm için lazer oldum. çocuk istiyorum. herhangi bir sakıncası ya da beklemem gereken bir süre var mıdır.?

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Atilla Gündüz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Miyop+astigmat

  Merhaba doktor bey göz ölçümü yaptırdım değerler right sph -0,50 cyl -0,50 left sph -1,00 cyl -0,75 bundan önceki ölçümde left sph 1,25 çıkmıştı doktor bey gözlük ile tedavi yaptı ilk cam taktı bulanık gibiydi 2.sinde ise net gördüm miyop 0 dedi ama tam anlamadım eğer öyleyse cihazdak... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Atilla Gündüz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Atilla Gündüz kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Gündüz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Atilla Gündüz için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Gündüz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Atilla Gündüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Atilla Gündüz Özel Büyükşehir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Atilla Gündüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Atilla Gündüz Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Blefarospazm tedavisi, Multifokal göz içi lensleri, Glokom cerrahisi, Göz çevresi estetiği, Göz sulanması tedavisi, Katarakt cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Tiroid Ve Göz, Makula Dejeneresansı (Sarı Nokta Hastalığı), Göz Tembelliği (Ambliyopi), Akıllı Lens, Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Atilla Gündüz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Atilla Gündüz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Atilla Gündüz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Gündüz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Atilla Gündüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Gündüz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.