Op. Dr. Arslan Bozdağ, İstanbul, Göz Hastalıkları

Op. Dr. Arslan Bozdağ

Göz Hastalıkları - İstanbul

Alerji, Presbiyopi, Göz Kapağı Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Bağdat Cad.191  Kadıköy, İstanbul
Lifemed

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Arslan Bozdağ Hakkında

Arslan Bozdağ Kimdir?

Op. Dr. Arslan Bozdağ, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Arslan Bozdağ, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Arslan Bozdağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Arslan Bozdağ kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Bozdağ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Arslan Bozdağ için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Bozdağ şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Arslan Bozdağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Arslan Bozdağ Lifemed bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Arslan Bozdağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Arslan Bozdağ Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Görsel uyarılmış potansiyeller(vep) testi, Dolgu uygulamaları, Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri, Tonometre, Şaşılık tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Alerji, Presbiyopi, Göz Kapağı Hastalıkları, Göz Tembelliği (Ambliyopi), Kontakt Lens hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Arslan Bozdağ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Arslan Bozdağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Arslan Bozdağ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Bozdağ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Arslan Bozdağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Bozdağ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.