Op. Dr. Arif HAMRAYEV, İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Arif HAMRAYEV

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Spor Travmaları, Spor Ortopedisi ve Atroskopi(Omuz-Diz-Ayak Bileği), Ön Ve Arka Çağraz Bağ Yaralanmaları Ve Tedavisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

112, Yıldırım Mahallesi, Ali Fuat Başgil Cd. No, 34045 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye  Bayrampaşa, İstanbul
BAYRAMPAŞA BAYPARK HOSPITAL

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Arif HAMRAYEV Kimdir?

Op. Dr. Arif HAMRAYEV, 1988 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 2005 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2011 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2013 - 2018 yılları arasında M.S Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaparak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Bir çok kurs ve sertifika programına katılmış olan Op. Dr. Arif HAMRAYEV, mesleki çalışmalarına İstanbul'da bulunan Özel Baypark Hastanesi'nde devam etmektedir. Op. Dr. Arif HAMRAYEV İstanbul Tabip Odası ve Türk Ortopedi ve Travmatoloji Derneği üyesidir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Arif HAMRAYEV tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kalça kireçlenmesi

  Merhaba arif bey. 27 yaşında 65 kilo bekar bayanım.belirli zamanlarda kasıktan bacaga kasılma ve agrı olmaktadır.2018 yılında bel kısmından ve kuyruk sokumundan fizik tedavi oldum.agrı ve kasılmalar devam etmeye başladı çekilen kalça mr sonucunda; solda femur başı asetabular eklem düzeyinde düzleşm... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Arif HAMRAYEV

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Omuz mr

  Mr omuz -supraspinatus tendonunda yüksek sinyal alanları mevcuttur. - humerusta kemik iliği rekonversiyonu ile uyumlu yüksek sinyal alanları mevcuttur. - biseps tendonu etrafında efüzyonda belirginleşme mevcuttur. - subskapularus tendonu yüksek sinyal alanları izlendi. - subkorakoid bursada,subk... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Arif HAMRAYEV

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.