Op. Dr. Ali Saraç

Genel Cerrahi - İzmir
5.0

Ülseratif Kolit, Ülser, Ur (tümör)

5.0

“dım Abdullah.22 yaşında kilo problemleriyle uğraşan genç bir delikanlıdan bahsedeceğim.Ameliyat olmu...” Devamı

Op. Dr. Ali Saraç

Op. Dr. Ali Saraç, 1981 yılında Adana'da doğmuştur. Tıp eğitimini 2005 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. 2005 ile 2007 yılları arasında Bitlis Ahlat Sağlık Ocağı’nda görev yaptı. Genel Cerrahi ihtisasını 2007 ile 2012 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tamamladı. Uzmanlık eğitimi sırasında obezite cerrahisi alanında birçok çalışmaya katıldı.

Op. Dr. Ali Saraç, 2012 ile 2014 yılları arasında Antakya Devlet Hastanesi’nde Genel Cerrahi ve özellikle Obezite ve Metabolizma Cerrahisi alanında görev yaptı. Medilife Beylikdüzü Hastanesi ve İzmir Özel Karataş Hastanesi'nde hasta kabulü yapmış olan Op. Dr. Ali SARAÇ, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan Mono Sağlık Tedavi Merkezi'nde devam etmektedir.

Op. Dr. Ali Saraç, İngilizce bilmektedir; evli ve 1 çocuk babasıdır.

Mono Sağlık
Mansuroğlu Mahallesi, İslam Kerimov Caddesi No:14, 4/A 35535 Bayraklı/İzmir
Hizmetler
Mini gastrik bypass Obezite Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar Mide küçültme Tüp mide ameliyatı Devamı

İlgi Alanları

Ülseratif Kolit Ülser Ur (tümör) Tiroid Nodülü Tiroid Kanseri Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AB
Abd*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

dım Abdullah.22 yaşında kilo problemleriyle uğraşan genç bir delikanlıdan bahsedeceğim.Ameliyat olmuş bir tanıdığımı gördüğümde hemen bana bu doktorun ismini ver ben bu ameliyatı olacağım dedim.Dr Ali SARAÇ hocamla tanışmam böyle oldu tabi öncesinde dünyalar tatlısı asistanı Hatice hanımla bi ön görüşme yaptık.Yaklaşık 45 gün oldu 20 kilo verdim tüm kontrollerim çok iyi çıktı.Arkadaşlar ameliyat olmaya karar vermiş ameliyat olmayı düşünen kişilere birkaç Önerim olacak.Bakın ameliyat olduğunuz Doktorunuz çok önemli.Ali bey bu konuda kendini kanıtlamış çok başarılı bir doktor.Gerek istediğim zaman ulaşabilmemle gerek samimiyetliyle gerek ilgi göstermesiyle çok memnun kaldım.Burdan da teşekkürlerimi gönderiyorum.Herkese bol eksili günler...

LA
Lev*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhaba 4 ay önce tüp mide ameliyatı yaptırmaya karar verdim ve İnternetten araştırdım Doktoru Ali Saraç beyin referanslarını çok beğendim ve asistanı Hatice Hanım ile görüşmeye başladık sağ olsun Hatice Hanım her soruma çabuk geri döndü Doktor Bey ile de görüştük Sonra kararım kesin oldum ameliyat çok iyi geçti sadece ilk gece biraz ağrılarım vardı sabaha karşı kendimi çok iyi hissettim ameliyattan 1 ay geçti 16 kilo verdim ve hiçbir sorun olmadı Doktor bey ve Hatice Hanım'a çok teşekkür ediyorum

AA
Ayş*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhaba ben Aysegül. Danimarkada yaşıyorum ve hayatım boyunca kilo problemi yaşadım. Artık diyet, spor, kaçamak'lar beynimin yüzde doksanını kaplar oldu ve 35 yaşında 3 çocuk annesi olarak, yeter artık deyip, buna bir nokta koyamaya karar verdim. Obezite cerrahisi araştırma sürecinde, birgün dr.Ali Saracın fotoğrafıyla karşılaştım ve iste bu benim kahramanım olabilir diyeret Ali beye ulaştım. Sanırım hayatım boyunca kendim için yaptığım en güzel şey oldu. Korkularım vardi evet, ama Ali bey bu konuda çok destek oldu ve güven verdi. Ve tüp mide ameliyatı oldum. Ameliyatdan iki gün sonra taburcu oldum ve hemen ardından kendimi kemer altında buldum. Bir hafta boyunca izmirin tadını çıkardım. Ne bir ağrı, ne mide bulantısı,ne kusma,ne enerji kaybı yaşadım. Ameliyat olduğum bile aklıma gelmiyordu. Işin uzmanına bırakmak kendini, demekki böyle oluyormuş, diye düşünmemek elde değil. Danimarkaya döner dönmez işime başladım... Ve 3 hafta içinde 8 kilo verdim. Hemde hiç zorlanmadan. Diyet , ne yesem diye düşünmeden, 8 kilo gidiverdi işte. Bence sizde düşünmeyin, ve yolunuz izmire düşerse, mutlaka Dr. Ali Saraç hocama ulaşın. Ha bu arada dünyalar tatlısı asistanı var. Onun hatırına bile ameliyat olunur ❤sizi hic yalniz bırakmıyor ve danimarkaya dönmeme rağmen hala arayıp soruyor. Haticem, herşey için sana çok tşk ederim.Tatli dillim, güler yüzlüm ❤Hastane sürecinde ise sizi yalnız bırakmayan, eslik eden bir abla varki, dünyalar güzeli. Dilek ablam, iyi ki varsın ❤Ve gelelim asıl kahramana, Ali hocam.. Hem mental, hem fiziksel, hemde ruhsal olarak beni tedavi ettiğin için ellerin dert görmesin. "Daha iyi anne" olma şansını bana verdiğin için ve ameliyat sürecinde benimle ilgilendigin için, bana birşey olmasına izin vermedigin için sana minnettarım. Tüm ekibe benden 10 numara 5 yıldız ❤ İyi Çalışmalar.

S. Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Tüp mide ameliyatı olmak için çok araştırma yaptım. Yakın bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine Ali Bey ile görüşmeye karar verdim. Ameliyat için çekincelerim vardı ama Ali Bey ile görüştükten sonra, aklımda hiçbir soru işareti kalmadı. Tüp mide ameliyatı olalı 1.5 ay oldu. Ve bu süreçte hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tüp mide ameliyatı olmak isteyen hiç düşünmeden Ali Hocam ile görüşsün ve bir an önce sağlığına kavuşsun. Ben Ali Hocama ve asistanı Hatice Hanıma çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizi tanımışım.

BK
Bay*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Tüp mide ameliyatı olmak için çok araştırma yaptım bu süreçte çok zorlandım iyi bir doktor bulabilmek sizde hak verirsiniz ki çok zor. İnternet üzerinden ulaştığım Mono Sağlık Kliniği'nde Ali Saraç Hoca'mızın videolarını gördüm ve bu durum bana çok güven verdi. Aradım ve ekibinden Hatice Hanım ile ilk görüşmemizi yaptık. Bana o kadar sıcak ve yapıcı oldu ki öncelikle O'na teşekkürlerimi iletmeden geçemem. Şehir dışından aradığım için işlemler konusunda bana çok yardımcı oldu. Hatta şöyle ki 25.10.2018 tarihinde ilk konuşmamızda 31.10.2018 ameliyat gününü aldık. Tabi bu evre de çok heyecanlıydım birazcık da korku tabi. İzmir'e geldiğimde önce Mono Sağlık Kliniği'nde Hatice Hanım beni her zamanki o sıcak ve rahatlatıcı tavrıyla karşıladı ve sonra doktorum olan Ali Sara. ile oturduk bu defa yüzyüze çok açıklayıcı bir şekilde bana herşeyi anlattı ve işlemler için Su Hastanesi'ne gittik. Öncelikle ameliyat öncesi tüm kontrollerin çok hızlı ve ayrıntılı bir şekilde yapıldı ve öğleden sonra ameliyata girdim çıktıktan sonra verilen hava sebebi ile biraz kasılmalarım oldu ama hiç bir şekilde acı hissetmedim zaten çıktıktan sortalama 4-5 saat sonra yürüyüş yaptıkça kasılmalarım da geçti. Ali Hoca'mın kendisi gibi hastane personelide çok başarılıydı. 3 gün yattım çok güzel ilgilendiler. Bu evrede Ali Hocam gelip nasıl olduğumu esprili ve rahatlatıcı bir tavırla sürekli beni güldürüp mutlu ediyordu. (Allah sizden razı olsun) 3 günün sabahı taburcu oldum o kadar rahat çıktım ki hastaneden geri Kütahya'ya döndüğüm 5 saatlik yolculuk bile bana zor gelmedi. Bugün 18. gündeyim. Sağolsun Hatice Hanım her gün beni arayıp nasıl olduğumu doktora rapor ediyordu. Sürekli bir şikayetim var mı diye. Bugün hala çok tebrik ve teşekkür ettiğim ir durum oldu iyi ki varsınız ilk 15 gün olan sıvı dönemi atlattım. Ve artık püre dönemindeyiz. 118 kilo ile girdiğim ameliyata şuan da 106 kiloyum. İnternet üzerinden başka tüp midelilere bakıyorum mide bulantısı falan çekiyorlar her gün bana bu çok garip geliyor. 18 günde olmama rağmen çok iyi bir şekilde hiç bir şikayetim olmadan taburcu olduktan 3 gün sonra işime geri döndüm bu yüzden bu yorumu yazma gereğinde bulundum. Şimdiden kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Daha enerjik sağlıklı ve mutluyum. Ameliyat sonrası sürekli doktor bey ve Hatice Hanım tarafından sürekli kontrol edilmek çok profesyonel bir davranış. Tekrar tekrar Ali Hoca'ya ve ekibinden özellikle Hatice Hanım'a teşekkür ederim. İyi çalışmalar diliyorum.

ŞT
Ş T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doktorum Ali Saraç'a çok teşekür ediyorum ilgisi alakası ailecek onu sevmemize sebep oldu en önemlisi 20 senedir taşıdığım bu 45 kilo yükü benden aldı kendimi kuş kadar hafif hissettim tabirinin ne demek oldupunu şimdi anladım. Nefes almak bile kolaylaştı size çok teşekkür ederim :)

SR
S. R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ali Bey'e araştırarak gittim. Bir kaç hastasıyla görüştüm. Memnun kaldıklarını belirttiler. Öncelikle çok insancıl. İnsanlara yaklaşımı çok iyi. Hastalarını çok iyi motive ediyor. Ali Bey ile tanıştığım için çok memnunum. İhtiyacı olan diğer hastalara da tavsiye ederim. Ameliyattan çok korkmamam rağmen öyle güzel güçlendirdi ki ameliyat olmaya karar verdim. Kendisinden çok memnunum.

ÖT
Ö. T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ali Bey ile tanıştığımda 160 kiloydum. 7 ay oldu ve 109 kiloyum. Hayatımın her safhasında müthiç değişimler oldu. Kendi çorabımı bile giyerken zorlanıyordum. Şimdi rahatlıkla her işimi kendim görebiliyorum. Şeker ve tanstiyon hastasıydım, ameliyattan sonra şeker ve tansiyon ilaçlarımdan kurtuldum. En önemlisi de ameliyat öncesi ve sonra ki süreçte de bir doktordan öte abi kardel gibi desteğinin olması. Bu ameliyatı düşünen çekincesi olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Ve iyi ki diyorum iyi ki Ali Hoca'ma rastlamışım ve bu ameliyatı olmuşum.

PE
P. E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hayatımda tanıdığım en mükemmel doktor. İyi ki Ali Bey ile tanışmışız iyi ki Ali Bey'e ameliyat olmuşum. Hiç ama hiç bir problem yaşamadım. Ameliyat sonrası çok ama çok memnunum. Harika ilgili bir doktor. Günün her saatinde her soruma cevap verip arayıp halimi soruyor. Çok teşekkürler Ali Saraç Hocam.

ŞT
Ş T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Araştırarak gittim. Ali Bey'e hem ameliyat öncesi hemde ameliyat sonrası için verdiği destek için çok teşekkür ederim. Tedaviden ve süreçten memnun kaldım. Başarılı ve bu alanda doğru adres.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Ali Saraç ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Ali Saraç için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Ali Saraç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Ali Saraç Mono Sağlık bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Ali Saraç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Ali Saraç Genel Cerrahi uzmanıdır. Ülseratif Kolit, Ülser, Ur (tümör) alanlarında hizmet veriyor ve Mini gastrik bypass, Obezite, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube