Op. Dr. Ali Koç

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

İncirli CD aydın yuva SEK no 4/1 park residence b giriş ****  Bakırköy, İstanbul

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Koç Hakkında

Ali Koç Kimdir?

Op. Dr. Ali Koç, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Koç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ali Koç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ali Koç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ali Koç Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Menisküs yırtığı ve ödem

  Merhabalar,lütfen yardımcı olur musunuz spor yaparken menisküsüm yırtıldı doktora gittim mr sonucum şu şekildedir: tibia proksimal metafizde posteriorda geniş alanı etkileyen medüller ödem sahasi mevcuttur. medial menisküs posterior horndan kopusa uzanan grade 2 intrameniskal sinyal intensitesi izle... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Ali Koç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • İnsülin iğnesi vücutta kırıldı

  İyi günler hocam. benim kardeşim şeker hastası ve sabah humolog vururken insülin iğnesinin sağ bacağında kırılıp kaldığını söyledi. bizde onu hastahanenin ortopedi bölümüne götürdük röntgen çekildi. rontgende sadece iki farklı yerde beyazlık olduğu onların da yansıma olabileceğini ve müdahale etmemi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Ali Koç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.