Op. Dr. Ali Derinöz, Ankara, Genel Cerrahi

Op. Dr. Ali Derinöz

Genel Cerrahi - Ankara

Bıyık Ekimi, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları, Diyabet

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ali Derinöz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ali Derinöz kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. A Derinöz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ali Derinöz için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. A Derinöz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Ali Derinöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Ali Derinöz Özel Ortadoğu Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ali Derinöz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Ali Derinöz Genel Cerrahi, uzmanıdır. Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, Kolonun Divertiküler Hastalığı, Reflü cerrahisi, Safra yolları cerrahisi, Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle) alanlarında hizmet veriyor ve Bıyık Ekimi, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları, Diyabet, Tip 2 Diyabet, Fıtıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Ali Derinöz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ali Derinöz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ali Derinöz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. A Derinöz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ali Derinöz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. A Derinöz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.