Op. Dr. Ali Ağayarov, Bursa, Göz Hastalıkları

Op. Dr. Ali Ağayarov

Göz Hastalıkları - Bursa

Çocuklarda Göz Hastalıklar, Tıbbi Retina, Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı Havaalanı transfer

Ali Ağayarov Hakkında

Ali Ağayarov Kimdir?

Op.Dr Ali Ağayarov, 1984 yılında Azerbaycan'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Azerbeycan Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarı ile tamamlayarak 2008 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamlayıp 2014 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.  

Dünyagöz hastanesi'nde görev yapmıştır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ali Ağayarov tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ali Ağayarov kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Ağayarov ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ali Ağayarov için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Ağayarov şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Ali Ağayarov nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ali Ağayarov bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ali Ağayarov hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ali Ağayarov Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Cross Linking (Çapraz Bağlama), İntralase - iLASIK, Excimer lazer, Kornea transplantasyonu(keratoplasti), Retina laser fotokoagulasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Çocuklarda Göz Hastalıklar, Tıbbi Retina, Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi), Göz Sulanması, Lökokori Ve Oküler Sendromlar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Ali Ağayarov için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ali Ağayarov muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ali Ağayarov hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Ağayarov ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ali Ağayarov hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Ağayarov hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.