Op. Dr. Alaattin Güler

Genel Cerrahi - Bursa

Fıtık Cerrahi, Safra Kesesi Hastalıkları, Tiroid ve Meme Kanseri

Randevu Al 0 (850) 474 19 27 Soru Sor

Doktorun Adresi

Nilüfer/Bursa  Nilüfer, Bursa
Alaattin Güler Özel Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Alaattin Güler Hakkında

Alaattin Güler Kimdir?

Op. Dr. Alaattin Güler lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Genel Cerrah uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Alaattin Güler meleki çalışmalarına, Özel Anadolu Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1990

Tecrübe: 31 yıl 8 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
  01 1990 - Şu Anda
 • İstanbul Şişli-Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği
  11 1998 - 11 1999
 • Trabzon Of Devlet Hastanesı
  11 1999 - 11 2003
 • Bursa Ali Osman Sönmez Onkolojı Hastanesı
  12 2003 - 07 2020
 • Özel Anadolu Hastanesi
  09 2020 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Fıtık Cerrahi
 • Safra Kesesi Hastalıkları
 • Tiroid ve Meme Kanseri
 • Anorektal Hastalıklar ( Hemoroid, Anal Fissür, Fistül )
 • Onkolojik Cerrahi( Mide, Kolon ve Rektum Kanserleri)
Tedaviler
 • Mide Balonu
 • Mide küçültme
 • Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları
 • Anorektal Hastalıklar (Hemoroid, Anal fissür, Fistül )
 • Onkolojik Cerrahi (Mide, Kolon ve Rektum Kanserleri)
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 19 27
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Alaattin Güler Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ahat..can
Zamanlama
İlgi
Ortam

Geçen hafta bsşarılı bir safrakesesi ameliyatı oldum.Sağolsun Alaattin Hocam ağrısız sızısız sorunsuz bir ameliyat gerçekleştirdi büyük tecrübesiyle...İlgili sakin anlayışlı bir doktor.Tavsiye ederim. 22-01-2021

Op. Dr. Alaattin Güler

- 22.01.2021

Teşekkür ederim Melahat Hanım sizde çok metanetli ve iyi bir hastaydınız.

aemin..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Babamın safra kesesi ameliyatını kanala giden çamur veya taşın etkisiyle oluşan pankreas iltihabı sonrası geçen hastanede yatış tedavi süreci sonrası başarılı bir şekilde yaptı. Hastayla yakından ilgileniyor ve hastanın anlayacağı şekilde detaylı açıklama yapıyor. 22-12-2020

�e..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ağrı olmadan ameliyat eden ilgili doktor 24-11-2020

uf..�üt
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hastayla ilgi süper detaylı bir anlatamınız var hocam 19-11-2020

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Alaattin Güler tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Alaattin Güler Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Hemoroid anal apse

  Merhaba hocam 5 ay önce lazer ile hemoroid amiliyati oldum 5 ay sıkıntılarım geçmedı yanma ağrı hep dvem etti doktorum normal süreç dedı ağım armaya başladı iyice sonra mr istedı ve muayene ettı anal apse olduğunu söyledı ve tekrar amiliyat oldum 1 ay oldu yıne de yanma arasıra o... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Alaattin Güler

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Safra kesesi

  Hocam annem 1sene önce safra kesesi ve safra kanalı açık ameliyat oldu .şu anda sırt ağrısı var.6 ay önce ki ultrason bilgileri şu şekilde hepatobi̇li̇yer us i̇nceleme : batında yaygın gaz distansiyonu mevcuttur. karaciğer boyutu doğaldır. karaciğer parankim ekojenitesi grade i steatoz ile uyuml... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Alaattin Güler

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Alaattin Güler ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Alaattin Güler ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 19 27

Op. Dr. Alaattin Güler için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Alaattin Güler için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Alaattin Güler için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Alaattin Güler hangi kurumlar Alaattin Güler ile anlaşmalı?
Op. Dr. Alaattin Güler ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Emlakbank , T. Sına Kalkınma Bankası , Milli Reasürans T.A.Ş , Vakıfbank , Akbank , Promed , TC Merkez Bankası , PTT Mensupları , BORSA İSTANBUL TÜYAP TÜM FUARCILIK A.Ş. , TOBB İTO , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , TAKASBANK , Medlab , Ziraat Bankası , TÜBİTAK , CompuGroup Medical (CGM) , Garanti Bankası , Aselsan , Tai , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , isviçre , İlksan (ilkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı) , Özel Sigortaların Tümü , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Genel Yaşam , Emekli Sandığı , sendika , Yapı Kredi Bankası , Benefit global , İTÜ geliştirme vakfı okulları , İMECE , Özel Zeybek Tıp Merkezi , FİBA SAMPA JOPON SİGORTA , Marmassistance , Fortis bank , EBSO , İzmir Ticaret Borsası , TOBB , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , CGM Grup , ACE European Sigorta , Yapı Kredi Emekli Sandığı , Türk Telekom A.Ş. , Sagis , Yargıtay , Danıştay , Benefit Health & Fitness Club , Fiba Emeklilik , AEGON , LEAP , AVİTA , HTH WorldWide GeoBlue , Gençlik ve Spor Bakanlığı , iller bankası , Enerji Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları , Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı , Hazine ve Maliye Bakanlığı , Oyak , Tzh Vakfı , Türkiye Kamu Sen KOOP-İŞ Sendikası , Ankara Sigorta , Havelsan , Türkiye Sigorta , tavuk Dünyası Gıda San. Tic. Aş. , Ankara Üretim Şubesi , Ankara Barosu )

Op. Dr. Alaattin Güler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Alaattin Güler Alaattin Güler Özel Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Alaattin Güler hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Alaattin Güler Genel Cerrahi, uzmanıdır. Mide Balonu, Mide küçültme, Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Anorektal Hastalıklar (Hemoroid, Anal fissür, Fistül ), Onkolojik Cerrahi (Mide, Kolon ve Rektum Kanserleri), Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri), Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle), Obezite cerrahisi, Boyun diseksiyonu, Cilt koruyucu mastektomi alanlarında hizmet veriyor ve Fıtık Cerrahi, Safra Kesesi Hastalıkları, Tiroid ve Meme Kanseri, Anorektal Hastalıklar ( Hemoroid, Anal Fissür, Fistül ), Onkolojik Cerrahi( Mide, Kolon ve Rektum Kanserleri) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Alaattin Güler için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Alaattin Güler muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Alaattin Güler muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Alaattin Güler hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Alaattin Güler hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.