Op. Dr. Akın Akyurt

Göz Hastalıkları - İstanbul

Tavuk Karası Hastalığı, Göz Kaşıntısı, Papil Ödem

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Bağdat Cad. No: 257 / Caddebostan  Kadıköy, İstanbul
Veni Vidi Özel Göz Sağlığı Hizmetleri Ltd. Şti.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Akın Akyurt Hakkında

Akın Akyurt Kimdir?

Op. Dr. Akın Akyurt, 1968 yılında dünyaya gelmiştir. İlkokul ve ortaokul öğrenimini İstanbul Erkek Lisesin’de tamamlamış ve 1986 yılında İstanbul Erkek Lisesini okul birincisi olarak bitirmiş; İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesini kazanmıştır. Tıp fakültesinden mezun olduğu 1992 yılından sonra Almanya hükümeti tarafından verilen burs ile (Deutscher Akademischer Austauschdienst (DAAD)) Köln Üniversitesi Göz Kliniğinde Prof. Dr. Krieglstein ‘ın yanında göz uzmanlığı eğitimine başlamış ve orada tamamlamıştır. Ardından Türkiye’ye dönmüş ve Kartal Eğitim ve Araştırma hastanesinde operatör doktor olarak görev almaya başlamıştır. İlerleyen yıllarda Kızılay hastanelerinin göz kliniklerinde ve dünya göz hastanelerinde çalışmıştır. Doktora çalışmasını Tübingen Üniversitesi Göz Kiniğinde Prof.Dr. Baartz Schmidt ile birlikte tamamlayarak, 2003 yılında  Köln Üniversitesi rektörlüğü tarafından ‘’ Dr. med ‘’ ünvanını almaya hak kazanmıştır. ( Bu unvan, Almanya’ da doktora çalışması yapmış hekimlere verilen akademik bir unvandır).

Ulusal ve uluslararası çok sayısı yayını bulunan  Op.Dr. Akyurt, Türk Oftalmoloji Derneği ve Alman Oftalmoloji Derneği (Deutsche Ophtalmologische Gesellschaft) üyesidir. Bugüne kadar, katarakt ve lazer cerrahisinde bugüne kadar 30.000’in üzerinde operasyon gerçekleştirmiştir.

Op.Dr. Akyurt spor ile yakından ilgilidir; özellikle de tenis ve kayak sporlarıyla ilgilenmektedir. Skiersonfire isimli büyük bir kayak topluluğunun  Avrupa’da her yıl gerçekleştirdiği kayak organizasyonuna öncülük etmektedir.

Op. Dr. Akyurt, İstanbul- Bağdat Caddesi’nde yer alan Veni Vidi Göz Hastanesi'nde çalışmalarını sürdürmektedir; evlidir ve bir çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • DİĞER
İlgilendiği Hastalıklar
 • Tavuk Karası Hastalığı
 • Göz Kaşıntısı
 • Papil Ödem
 • Kırmızı Göz Hastalığı
 • Göz Kapağı İltihabı
Tedaviler
 • Tonometri
 • Erg(elektroretinografi)
 • Blefaroplasti
 • Mezoterapi
 • Vitrektomi
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat

Akın Akyurt Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Akın Akyurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Akın Akyurt Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Akın Akyurt kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Akyurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Akın Akyurt için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Akyurt şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Akın Akyurt ile anlaşmalı?
Akın Akyurt ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Akbank , Promed , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , Ziraat Bankası , Garanti Bankası )

Op. Dr. Akın Akyurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Akın Akyurt Veni Vidi Özel Göz Sağlığı Hizmetleri Ltd. Şti. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Akın Akyurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Akın Akyurt Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Tonometri, Erg(elektroretinografi), Blefaroplasti, Mezoterapi, Vitrektomi alanlarında hizmet veriyor ve Tavuk Karası Hastalığı, Göz Kaşıntısı, Papil Ödem, Kırmızı Göz Hastalığı, Göz Kapağı İltihabı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Akın Akyurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Akın Akyurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Akın Akyurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Akyurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Akın Akyurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Akyurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.