Op. Dr. Ahmet Önal, İzmir, Genel Cerrahi

Op. Dr. Ahmet Önal

Genel Cerrahi - İzmir

Meme Ca, Meme Kanseri, Mide Fıtığı

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Alsancak, Kültür Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, Keresteci Apt. No:203 **** **** Alsancak ZARA yanı, 35220 Konak  Konak, İzmir
Op. Dr. Ahmet Önal

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ahmet Önal Hakkında

Ahmet Önal Kimdir?

Op. Dr. Ahmet ÖNAL, 1966 yılında Adana'da doğmuştur. Tıp eğitimini 1984-1991 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2001 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

2001-2005 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmış olan Op. Dr. Ahmet ÖNAL, mesleki çalışmalarına 2005 yılından beri İzmir Özel Gazi Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Anlaşmalı Kurumlar

  • SGK

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ahmet Önal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ahmet Önal kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Önal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet Önal için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Önal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Önal ile anlaşmalı?
Ahmet Önal ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( SGK )

Op. Dr. Ahmet Önal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ahmet Önal Op. Dr. Ahmet Önal bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ahmet Önal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ahmet Önal Genel Cerrahi, uzmanıdır. Anal Fissür Tanı Ve Tedavisi, Anal fistül, Apandisit tedavisi, Fıtık ameliyatı, Mide - Bağırsak Hastalıkları Cerrahisi, Obezite, Polip ameliyatları alanlarında hizmet veriyor ve Meme Ca, Meme Kanseri, Mide Fıtığı, Nüks Fıtıklar, Pankreatit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Ahmet Önal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ahmet Önal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet Önal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Önal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ahmet Önal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Önal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.