Op. Dr. Ahmet Murat Emanetoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul
4.9

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

4.9

“Önce insan sonra doktor diyince aklınıza Murat Emanetoglu gelsin,hastasını rahatlatan teşhisinde tam...” Devamı

Op. Dr. Ahmet Murat Emanetoğlu

Op. Dr. Ahmet Murat EMANETOĞLU, 7 Mayıs 1963 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Lise öğrenimini 1981 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nde bitirmesinin hemen ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1987 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1993 yılında ise SSK Göztepe Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığını almıştır.

1993-1994 yılları arasında Bezm-i Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Hastanesi'nde, 1993-1998 yılları arasında ise Özel Kadıköy Vatan (Universal Hospital) Hastanesi'nde çalışmış olan Op. Dr. Ahmet Murat EMANETOĞLU, 1997-1998 yılları arasında Özel Kadıköy Vatan Hastanesi ÜYTE (Tüp Bebek) merkezini kurmuş ve burada çalışmalar yapmıştır. 1998-2001 yılları arasında ise Özel Yeni İsviçre Hastanesi ÜYTE (Tüp Bebek) merkezini kurmuştur. 2001-2003 yılları arasında Özel Hattat Kliniği ÜYTE (Tüp Bebek) merkezinde görev yapmasının ardından serbest hekim olarak çeşitli ÜYTE (Tüp Bebek) merkezlerinde tüp bebek uygulamalarını sürdürmeye başlamıştır.

2013 yılından beri Bayındır İçerenköy Hastanesi ve Levent Tıp Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölüm Başkanı olarak hizmet vermekte olan Op. Dr. Ahmet Murat EMANETOĞLU, halen Koşuyolu PARK15 Muayenehaneleri bünyesindeki özel muayenehanesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Op. Dr. Ahmet Murat EMANETOĞLU Muayenehanesi
Koşuyolu Park 15 Muayenehaneleri , Mehmet Akman Sok. No: 11 Kadıköy/İstanbul
Hizmetler
Ofis histeroskopi Kısmi histerektomi(histerektomi) Dilatasyon ve kürtaj Genital kanser Rahim içi araç(spiral) Devamı

Hakkında

Op. Dr. Ahmet Murat EMANETOĞLU, 7 Mayıs 1963 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Lise öğrenimini 1981 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nde bitirmesinin hemen ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1987 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1993 yılında ise SSK Göztepe Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Kısırlık / İnfertilite Doğum Kontrol Genital Organ Bozuklukları Seksüel Gelişim Bozuklukları Ergenlik Sorunları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
MY
Mel*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Önce insan sonra doktor diyince aklınıza Murat Emanetoglu gelsin,hastasını rahatlatan teşhisinde tam isabet sağlayarak tedaviyi ona göre planlayıp doğru müdahalesi ile hastayı sağlığına kavuşturan hocamız 83 yaşındaki annemi yeniden sağlığına kavuşturduğu için ne kadar teşekkür etsem azdır.Dikkat disiplin ve uzmanlığını sayesinde,hastanız yani annem Şükran Yurttaş bugün sağlığına kavuşturan hocamıza sonsuz minnetlerimi sunarım.Bendeniz hastanın oģlu Ahmet Melih Yurttaş

HS
Haz*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hamileyken gebeyi rahatlatan tutumuyla kendinizi rahatlikla emanet edebileceginiz bir doktordur. Diger konularda da her zaman kolaylikla ulasabileceginiz her seyi danisabileceginiz bir doktordur. Gebelik surecinde hic sorun yasamamakla beraber dogumum sorunsuz ve sonrasi dahil olmak uzere minimum agriyla eve cikabilmemi sagladigi icin kendisine tesekkurlerimi borc bilirim.

AY
Asu*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Saygıdeğer hocamız Murat emanetoğluna 2009 yılında Kadıköy Acıbadem'de dış gebelikten ameliyat olmuştum. Şuan sağlıklıysam önce Allah sonra hocamıza borçluyum Allah ondan razı olsun??Hastaya yaklaşımı ilgisi alakası muhteşem bi Dr.????

DE
Den*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Ahmet Murat Emanetoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Ahmet Murat Emanetoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Ahmet Murat Emanetoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Ahmet Murat Emanetoğlu Op. Dr. Ahmet Murat EMANETOĞLU Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Ahmet Murat Emanetoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Ahmet Murat Emanetoğlu Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Ofis histeroskopi, Kısmi histerektomi(histerektomi), Dilatasyon ve kürtaj hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube