Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Op. Dr. Ahmet Kürşad Dural, Ankara, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Ahmet Kürşad Dural

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Ankara

Kulak Hastalıkları, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Özel Koru Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ahmet Kürşad Dural Kimdir?

Op. Dr. Ahmet Kürşad DURAL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1985 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Çankırı Devlet Hastanesi'nde, Ankara Devlet Demir Yolu Hastanesi'nde ve Özel Hasvak Tıp Merkezi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Ahmet Kürşad DURAL, mesleki çalışmalarına şu anda Özel Koru Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ahmet Kürşad Dural tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ahmet Kürşad Dural kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. A Dural ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet Kürşad Dural için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. A Dural şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet Kürşad Dural nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Ahmet Kürşad Dural Özel Koru Ankara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ahmet Kürşad Dural hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Ahmet Kürşad Dural Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Medikal estetik, Nazal valv cerrahisi, Odiyometri-odyometri, Somnoplasti, Bademcik ameliyatı, Otoskleroz cerrahisi, Beyin sapı odyometrisi, Larenjektomi alanlarında hizmet veriyor ve Kulak Hastalıkları, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Ağız-Boğaz-Yutak, Boyun Ve Tükrük Bezi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Ahmet Kürşad Dural için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ahmet Kürşad Dural muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet Kürşad Dural hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. A Dural ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ahmet Kürşad Dural hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. A Dural hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.