Op. Dr. Ahmet Çetinkal, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Op. Dr. Ahmet Çetinkal

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Adenokarsinom, Anensefali, Epilepsi Cerrahisi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Demirkapi Mah. Velioğlu Cad. No:77 Bağcilar/ İSTANBUL 34218  Bağcılar, İstanbul
Özel Hastane 34

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ahmet Çetinkal Kimdir?

Op. Dr. Ahmet Çetinkal, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Çetinkal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

za..al

Merhaba. Bir yıl önce ,bel ağrısı şikâyetiyle A. H. Hastanesinde, başvurudum ve ameliyat oldum.İnanılmaz pahalı fiyatlarına rağmen ,iyi olmadım.Sol bacak sızlamam devam ediyordu ve ordaki Prof. Dr. K... hastalığınım ilgili yeterince ayrıntı vermedi. Açıkçası paramı aldıktan sonra ... "Bir daha tekrarlanmayacak" soyledi.Bir gün sol bacağımda aşırı sızlanmalar başladı.Yürüyemiyordum.Rahat uyuyamıyordum. -Sayın OP. DR .Ahmet Çetinkal ,Fatih Medikal Park hastanesinde tanıdım ve ondan yardım istedim.Ahmet Çetinkal hocam, muayenemi yapıp:''Rahatsızlığın tekrarladığı görülüyor ve yine ameliyat gerekiyor'' dedi.Yani SOL L5-S1 LDH( Lumbal disk hernisi) .Nüks etti,aynı yerde SOL L5-S1 LHD. tekrarladı. Ameliyata alındım ve ameliya.2 saat sürdü ameliyatım. Sorunsuz ve başarılı bir şekilde yaptı. Ameliyattan sonra ,her şey sayın dr.Ahmet bey ,sabırla ilgilendiği ve her türlü sorumuza cevap verdi.Yalnızca profesyonelliği değil, aynı zamanda güleryüzü,çok samimi, çok içten, her an erişilebilirliği ve arkadaşça yaklaşımıdır. İnanın ! bir çok ameliyat geçirdim ama, dr .Ahmet hocamız, cok başarılı , tek güvenebileceğim hekim.DR. Ahmet hocamıza ve ekibi,asistanları ve hemşire arkadaşlara teşekkürü saygı ve sevgilerimi sunarım.Size teşekkür edebilmem için sözler yeterli değil. Allah sizden razı olsun! Hocam! Allah size, uzun ömür ve sağlık sıhat versin ,hastaların başında. İyiki sizi tanimişım hayrunisanın. Şiddetle tavsiye ederim. 20-03-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ahmet Çetinkal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.