Op. Dr. Abdullah Sarı

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İzmir

4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi, Aşılama (İUİ), Cinsel Terapi

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Kazım Dirik Mh. 184 Sk. No:73/1 Altın Yunus Apt.**** Özkanlar, Bornova  Bornova, İzmir
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Abdullah Sarı Hakkında

Abdullah Sarı Kimdir?

Op. Dr. Abdullah Sarı, 1970 yılında Siirt'te dünyaya geldi. Tıp eğitimini Dicle Üniversitesi'nde tamamlamasının ardından 2000 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalında ihtisasını da tamamlayıp Kadın  Hastalıkları ve Doğum uzmanı unvanını almıştır. Sonraki süreçte yine aynı üniversitede Kadın Hastalıkları ve Doğum  Ana Bilim Dalı öğretim görevlisi olarak görev yapmaya başlamıştır.

Dr. Sarı 2003 ile 2006 yılları arasında Siirt Devlet Hastanesi'nde  başhekimlik görevini üstlenmiş; 2007 yılında Özel Siirt Hastanesi'ni kurarak 2010 yılına kadar yönetmiş; 2010 yılında ise İstanbul Özel Doğa Hospital'ı kurarak 2015 yılına kadar yönetmiştir.

Dr. Sarı'nın çok sayıda ulusal ve uluslararası dergi ve kongrelerde bildirileri ile yayınlanmış makaleleri mevcuttur, kendisi evlidir ve 2 çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum
 • DİCLE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • DICLE ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • 4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi
 • Aşılama (İUİ)
 • Cinsel Terapi
 • Doğum
 • Gebelik Dönemi Genel
Tedaviler
 • İnfertilite ve tüp bebek
 • Over kist ameliyatı
 • Pelvik muayene ve pap smear
 • Robotik Cerrahi
 • Sezaryen doğum

Abdullah Sarı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Abdullah Sarı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Abdullah Sarı kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Sarı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Abdullah Sarı için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Sarı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Abdullah Sarı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Abdullah Sarı Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Abdullah Sarı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Abdullah Sarı Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. İnfertilite ve tüp bebek, Over kist ameliyatı, Pelvik muayene ve pap smear, Robotik Cerrahi, Sezaryen doğum alanlarında hizmet veriyor ve 4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi, Aşılama (İUİ), Cinsel Terapi, Doğum, Gebelik Dönemi Genel hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Abdullah Sarı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Abdullah Sarı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Abdullah Sarı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Sarı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Abdullah Sarı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Sarı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.