Psk. Oğuzhan Cevizci, Çorum, Psikoloji

Psk. Oğuzhan Cevizci

Psikoloji - Çorum

Aile Terapisi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Çocuk Gelişimi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Buharaevler Mh. Buhara 1. Sk. NO:2  Merkez, Çorum
Çorum Özel Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Oğuzhan Cevizci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Oğuzhan Cevizci kimdir , telefon numarası nedir?

Psk. O Cevizci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Oğuzhan Cevizci için nasıl randevu alabilirim?

Psk. O Cevizci şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Oğuzhan Cevizci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Oğuzhan Cevizci Çorum Özel Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Oğuzhan Cevizci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Oğuzhan Cevizci Psikoloji, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Aile Terapisi, Çocuk değerlendirme ölçekleri, Çocuk terapisi, Çocuk ve ergen psikolojisi problemleri, Çocuk ve ergen terapisi, Yetişkin terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Aile Terapisi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Çocuk Gelişimi, Çocuk Zeka Testleri - Wisc-4, Çocuklar için davranış programı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Oğuzhan Cevizci için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Oğuzhan Cevizci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Oğuzhan Cevizci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Psk. O Cevizci ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Oğuzhan Cevizci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Psk. O Cevizci hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.