Doç. Dr. Mehmet Gündüz

Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Mehmet Gündüz Hakkında

Mehmet Gündüz Kimdir?

Doç. Dr. Mehmet Gündüz, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Hematoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Hematoloji Mehmet Gündüz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Gündüz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Mehmet Gündüz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Mehmet Gündüz kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. M Gündüz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Gündüz için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. M Gündüz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Gündüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Mehmet Gündüz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Mehmet Gündüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Mehmet Gündüz Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Hematoloji uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Mehmet Gündüz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Mehmet Gündüz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Gündüz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. M Gündüz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Mehmet Gündüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. M Gündüz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.