Uzm. Dr. Dilşah Önerli Muayehanesi

Uzm. Dr. Dilşah Önerli Muayehanesi

Ankara
5.0

Uzm. Dr. Dilşah Önerli Muayehanesi kurumumuzda toplam 1 doktor bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Dilşah Önerli

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Randevu Takvimi Bulunmuyor.

Talep Et
5.0
Uzm. Dr. Dilşah Önerli Muayehanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Adres

Koru Mahallesi, 2620. Sokak, Mavikent Sitesi, No: 62

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
24 Kas 2022 eklendi.

Dilşah hoca gerçekten çok iyi bir hekim . İnsanı rahatlatan huzur veren bir yanı var 🌸

22 Kas 2022 eklendi.

Bütüncül hekimliği güzel. Atasal akrarımların veya travmaların bebekteki etkilerini de önemsiyor.

19 Kas 2022 eklendi.

Dilşah hoca çok detaylı muayene yapmasının yanı sıra sizi her konuda aydınlatan çok bilgili kendini mesleğine adamış çok çok özel bir doktordur. İlk günden itibaren oğlumuzun takibini yaptığı için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Her zaman ulaşabilir aklınıza gelen her konuda bilgisine başvurabilirsiniz ve size hep anlayışla ve sabırla yaklaşıp yardımcı olmaya çalışır. İyi ki var.

19 Kas 2022 eklendi.

Doktorumuza ilk gidişimiz. Oldukça güler yüzle karşıladı. Açıklamaları ve önerileri yeterliydi. Biz şimdilik memnun kaldık.

19 Kas 2022 eklendi.

Bu zamanda böyle iyi doktorla karşılaşmak bizim için büyük bir şans

17 Kas 2022 eklendi.

Bu kadar pozitif, mesleğine hakim, işine ve hastasına saygılı bir hekimle karşılaştığım için çok ama çok şanslıyım.

12 Kas 2022 eklendi.

Tüm sorulara cevap aldık Detaylı muayenede yapıldı

9 Kas 2022 eklendi.

Ne zaman istesem ulaşabiliyorum, yaklaşımından, değerlendirmelerinden çok memnunuz

7 Kas 2022 eklendi.

İlgi, bilgi herşey Mükemmel, çocuklarıma verilebilecek tüm tedaviyi verdi, en ince ayrıntıya kadar açıkladı, gönlümüz tamamen rahat, Allah razı olsun

7 Kas 2022 eklendi.

Dilşah hocanın iletişimi bilgisi ve cocuklara yaklaşımı mükemmel, kendisiyle geç tanıştık ama çok artık daimi çocuk doktorumuz. iyi ki tanımışız kendisini.

İlgi Alanları

Alerji Allerjik Astım Astım Astım Bronşit Ateş Atopik Dermatit Bademcik Hastalıkları Bademcik İltihabı Bağırsak Enfeksiyonu Bağırsak Gazı Bağırsak İltihabı Bebek Ve Çocuk Sağlığı Bebeklerde Gaz Sancısı (Colic) Bebeklik Çağı Aşıları Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi) Beslenme Beslenmedeki yenilikler Beta Mikrobu Boğaz Ağrısı Boğaz Enfeksiyonu Boğaz İltihabı Bronşiolit Bronşiolit Pnömoni Bronşit Bulaşıcı Hastalıklar Büyüme Ağrısı Büyüme Ve Gelişme Büyüme Ve Gelişme Geriliği Büyüme Ve Gelişme Problemleri Büyümüş Lenf Bezleri Cilt Hastalıkları Çocuk alerjileri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Çocukta Kulak Hastalığı Demir Eksikliği Demir eksikliği ve b12 vitamini eksikliği anemisi Dizanteri Enfeksiyonlar Enürezis Enürezis Nokturna (Gece Alt Islatma) Faranjit Febril Konvülsiyon Genel pediatri Gribal Enfeksiyon Grip Grup B Streptokok Enfeksiyonu Havale Hışıltılı Çocuk Idrar Yolları Iltihabı İdrar Yolu Enfeksiyonu İnek Sütü Alerjisi İşeme Disfonksiyonu İshal İsilik İştahsız Çocuk Kabakulak Kabızlık Kan Hastalıkları Kansızlık (Anemi) Karın Ağrısı Katılma Nöbeti ve nöbeti taklit eden diğer durumlar Kış Hastalıkları - Genel Kızamık Kızamıkçık Krup Kulak Ağrısı Kulak Enfeksiyonları Kulak İltihabı Kusma Lenfadenopatili Çocuk Takibi Menenjit Nötropeniler Öksürük Orta Kulak İltihabı PFAPA Piyelonefrit Pnömoni Respiratuar Sinsityal Virüs Enfeksiyonu Rotavirüs Aşısı Rotavirüs İshali Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi Sarılık Sık Tekrarlayan Enfeksiyon Soğuk Algınlığı Solunum Yolu Enfeksiyonu Su Çiçeği Süt çocuğu beslenmesi Tekrarlayan Hışıltı Atakları Tırnak yeme ve Parmak Emme Tonsillit Ürtiker Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE) Üşütme Viral Enfeksiyon Yeme Bozuklukları Yenidoğan Hastalıkları Yenidoğan Sarılığı Yenidoğan Takibi Zatürree Zayıflık Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube