Psikonatus Danışmanlık Merkezi

Psikonatus Danışmanlık Merkezi

Denizli
5.0

Psikonatus Danışmanlık Merkezi kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

5.0
Psikonatus Danışmanlık Merkezi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Psikoloji
Adres

Kınıklı Mah. 6044 Sok. No: 10 D:14

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
SK
Sel***** K*****
8 Haz 2022 eklendi.

Nida hanımdan sevgilimle evlilik öncesi danışmanlık aldık. Şu an da evliyiz ve evlilik sürecimize o kadar çok katkısı oldu ki. Nişanlandığımızda bir sürü sorunla boğuşuyorduk, ayrılmanın eşiğindeydik, sorunlarımızın çözülebileceğine hiç inancımız yoktu ama Nida hanım bize çok yardımcı oldu. Sayesinde 1 senelik evliyiz ve inanın çok mutluyuz. Halen 3-4 ayda bir kendisine uğruyoruz ömür boyu da danışmanlığa devam edeceğiz gibi görünüyor. Çok teşekkür ediyoruz kendisine.

HD
Hat***** D*****
9 May 2022 eklendi.

Hayatımın en zor zamanında kendimi anlama yardımcı oldu, oluyor.Olaylar ve durumlar karşısında farkına varmadıklarımı görmemi sağladı. Gözlerinde beni anladığını hissediyorum. Disiplinli,yardımsever ve ilgili bir pskolog. Ses tonunun naifliğini ve tane tane konuşmasını da çok sevdim. İşini severek yapan biriyle karşılaştığım için çok şanslıyım.

ÜÇ
Ümi***** Ç*****
6 Nis 2022 eklendi.

Nida Hanıma çocuğumuz için başvurmuştuk fakat bir anda kendimizi aile terapisinde bulduk çok da iyi oldu. Eşimle olan ilişkimiz düzelmesi kızımızıda iyi yönde etkiledi. Hem bize aile terapisi önerdiği hem de problemlerimizi çözmemize yardım ettiği için minnettarım.

TE
T..***** E*****
6 Nis 2022 eklendi.

Hayatımın dönüm noktası diyebileceğim bir dönemde başlamıştım Nida Hanıma. Çok iyi anlaşıldığımı hissettim, sağlıklı kararlar almamı sağladı. Tekrar çok teşekkür ederim.

NK
Ne.***** K*****
6 Nis 2022 eklendi.

Güleryüzlü, pozitif ve oldukça ilgili bir psikolog. Çok tedirgin bir şekilde başlamıştım terapiye çok iyi geldi. İyiki yardım almışım ve iyiki Nida Hanımdan almışım.

AG
A..***** G*****
17 Ara 2021 eklendi.

Bir arkadaşımın önerisi ile gittmeye başladım. Sorunlarım evliliğimle ilgili olduğu için eşimin de katılımıyla devam ettik. Bize çok iyi geldi. Birbirimizi hiç anlamamışız bunca yıl Nida Hanım sayesinde önce birbirimizle sonra da çocuklarla iletişimimiz düzeldi.

AY
Asl***** Y*****
17 Ara 2021 eklendi.

2 sene kadar önce Ankara'da çalıştığı dönem eşimle destek almıştık Nida Hanım'dan. Eşimde de bende de çok şeyin değişmesini sağladı. Çok memnun kaldık.

BO
Bur***** O*****
16 Ara 2021 eklendi.

Nida Hanım hayatımdaki sorunlara farklı açılardan bakmamı sağladı, her seansta daha da fazla farkındalıklar yaşadım, şu an ara verdim, daha sonra tekrar Nida Hanım'la devam etmek istiyorum.

GG
G***** G*****
7 Ara 2021 eklendi.

İlgi Alanları

Aile Danışmanlığı Aile Problemleri Aile Terapisi Bilinçli Farkındalık (Mindfulness) Bilişsel ve Davranışçı Terapi Bireysel Terapi Cinsel Terapi Depresyon Evlilik Öncesi Danışma Evlilik ve Çift Terapisi Filial Terapi Fobiler Online Terapi Stres Vajinismus Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube