Prof. Dr. Osman Şener Allerji, Astım ve İmmunoloji Merkezi

Prof. Dr. Osman Şener Allerji, Astım ve İmmunoloji Merkezi

Ankara
5.0

Prof. Dr. Osman Şener Allerji, Astım ve İmmunoloji Merkezi kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

Prof. Dr. Osman Şener

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Alerji Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
5.0
Prof. Dr. Osman Şener Allerji, Astım ve İmmunoloji Merkezi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Alerji Hastalıkları
  • Dahiliye - İç Hastalıkları
Adres

Yüzüncüyıl, 1536. Cad. Gül Apt. No: 58/1, Balgat

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MG
Mes***** G*****
1 Ağu 2023 eklendi.

İlk kez gittik güler yüzlü gayet ilgili bir doktor bizi çok aydınlattı ve rahatlattı inşallah tedavi sürecine başladık sonuç güzel olur diye umut ediyorum iyiki de gitmişiz diyorum;)

ÖA
Özg***** A*****
30 Ağu 2020 eklendi.

Ellerinizden öpüyorum Doktor Bey birtanesiniz her soru sorduğum anda hemen cavaplayıp yardımcı oldunuz Allah sizden razı olsun

HE
Han***** E*****
10 May 2019 eklendi.

Bebekliğimden beri deri sorunu yaşıyorum. Bir çok ilaç kullandım. En ağır olanı 2 sene önce yaşadım. Artık nefes alamamaya başlamıştım. Hayat kalitem düşmüştü. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Prof.Dr.Osman Şener ile tanıştım. Yapılan testler sonucunda yoğun alerji sıkıntım olduğu tespit edildi. Aşı tedavisine başladık. İlk başta iyi olabileceğimi hiç düşünmemiştim. Fakat zamanla hiç sorun yaşamamaya başladım. Nefes almaya, polenlerin içinde güvenmeye ve bahçelerde oturmaya başladım. Hayat kalitemin normal insanlara benzediğini farklı ettim. Doktoruma sonsuz teşekkür ediyorum. Hayata döndüm tedavi ile.

HA
Hüs***** A*****
25 May 2018 eklendi.

Ben 17 yaşından itibaren Nisan ayından başlayarak Haziran ayının 20sine kadar kabus gibi bir bahar yaşadım. Yani ilk bahar benim yaşantımda flu ve sıkıntılıdır. 2017 yılı haziran ayında sayın hocama muayeneye geldim. Beni muayene ederek kalp mitral kapak yetmezliği teşhisi koydu. Ancak çok profesyonelce beni Kardiyolojiye yönlendirdi ameliyattan sonra tedavime başladı. Bende tedavime devam ettim. Yaşım 53 ve otların içerisinde oturuyorum yuvarlanıyorum. Normal bir insan gibi yaşıyorum. Çok değerli hocama Allahtan her iki cihanda aziz olmasını candan haktan dilerim. Benim tekrar gülmemi sağladı.

CG
Cel***** G*****
31 Mar 2018 eklendi.

Oğlumun 1 yıl boyunca sürekli rahatsızlanması beni çok üzüyordu. Doktora götürdüğümde sürekli antibiyotik öneriliyor kullanmak zorundaydım, yine de iyileşemiyordu. Büyük bir şansla Dr.Osman Şener'i tanıdık ve yaklaşık 8 aydır Osman Bey'in sayesinde oğlum artık hiç rahatsızlanmıyor. Kendisine gösterdiği ilgi için çok teşekkür ediyorum. Tedavi gerçekten iyi sonuçlar veriyor. Çevremizde ki bütün eşe dosta bu konuda Osman Bey'i tavsiye ediyoruz. Kendisine bize gösterdiği güler yüz ve ilgi için tekrar teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını dilerim.

DK
Def***** K*****
2 Nis 2018 eklendi.

20 yaşında başlayan alerjik astım rahatsızlığım yapılan ilaç tedavilerine rağmen hiç düzelmemişti. İlaç kullandığım sürece iyiyken ilacı bıraktıktan 1 ay sonra sıkıntılarım tekrar ediyordu. 15-16 aydır aşı tedavisi oluyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum. Ventalin olmadan evden çıkmaz iken artık yanımda taşıma ihtiyacı duymuyorum. Hiç iyileşmeyeceğimi düşündüğüm için benim için mucize gibi. Teşekkür ederim.

AK
Alp***** K*****
31 Mar 2018 eklendi.

Uzun yıllardır çektiğim bahar allerjime Osman Şener Bey sayesinde veda ettim. Kendisi alanında uzman bilgili bir doktor. Hastalarıyla yakından ilgilenmesi, yakın ilgisi beni çok mutlu etti. Allerjik rahatsızlıkları şiddetle tavsiye ediyorum.

AK
Alp***** K*****
31 Mar 2018 eklendi.

Uzun yıllardır çektiğim bahar allerjime Osman Şener Bey sayesinde veda ettim. Kendisi alanında uzman, bilgili bir doktor. Hastalarıyla yakından ilgilenmesi yakından ilgisi beni çok memnun etti. Allerjik rahatsızlıkları olan tüm hastalara Osman Şener Bey'i şiddetle tavsiye ediyorum.

AE
Ali***** E*****
28 Nis 2019 eklendi.

Akranları çimde,toprakta,bahçede,parkta koşup oynarken yıllarca eve kapanıp kalan,istediği yemeği dahi yiyemeyen canım torunumu sağlıklı ve kaliteli yaşama kavuşturan çok değerli insan Prof.Dr. Osman Şener hocama şükran duygularımla sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ali Egemen

PS
Pın***** S*****
14 Ara 2016 eklendi.

Ürtiker tedavisi için gittiğimde önceki yaşadıklarımdan dolayı pek umudum yoktu. Ama Osman hoca sağolsun tedavi ve tavsiyeleriyle bunu atlatmam için her şeyi yaptı ve sonunda atlattım. Alanında çok bilgili ve iyi bir doktor. Ayrıca ilgisi ve tavırları da çok sevecen. Sağolun hocam çok teşekkürler.

İlgi Alanları

Alerji Alerji Aşı Tedavisi (İmmunoterapi) Alerji Testi Alerjik Göğüs Hastalıkları (Astım) Alerjik Konjonktivit (Alerjik Göz Hastalığı) Alerjik Reaksiyon Alerjik Rinit (Saman Nezlesi, Bahar Nezlesi) Astım (Astım Bronşit) Atopik Dermatit (Alerjik Egzama) Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi) Genel İç Hastalıkları İlaç Alerjisi Kontakt Dermatit (Temas Dermatiti) Meslek Hastalıkları Mesleki Akciğer Hastalıkları Mesleki Cilt Hastalıkları Mesleki Enfeksiyonlar Ürtiker (Kurdeşen, Dabaz) Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube