Prof. Dr. Osman DÖNMEZ Muayenehanesi

Prof. Dr. Osman DÖNMEZ Muayenehanesi

Bursa
5.0

Prof. Dr. Osman DÖNMEZ Muayenehanesi kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

Prof. Dr. Osman Dönmez

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

,

Çocuk Nefrolojisi

,

Çocuk Romatolojisi

Randevu Takvimi Bulunmuyor.

Talep Et
5.0
Prof. Dr. Osman DÖNMEZ Muayenehanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Çocuk Nefrolojisi
  • Çocuk Romatolojisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Adres

Konak mah. Lefkoşe Cad. Ofis Artı İş Merkezi No: 10/A Kat: 7 D. 38 Carrefoursa Koçtaş Karşısı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
PA
Pın***** A*****
21 Haz 2016 eklendi.

İlgi ve alakasından dolayı Osman hocamıza sonsuz teşekkür ediyoruz.

OA
Oğu***** A*****
25 May 2017 eklendi.

İlk hamileliğimin 5. ayında öğrendik. Hocamız hamileliği boyunca takibini ''Kadın doğum doktorumuzla birlikte anne karnında yaptı, Puv ve Vur tanısı ile tedaviye oğlumun doğumu ile başladı. Oğlum 18 yaşında. 18 yıldan beri hocamızın kontrolü ve takibi altında tedavimiz devam ediyor. 15 yıldan beri Antalya'da yaşamamıza rağmen tedavi için Antalya'dan bursaya geliyoruz. Hocamızın doğru tedavisi ve takipleri sayesinde sağlık durumumuz stabil olarak devam etmektedir. Hocamızın hem bilgileri, hem bize verdiği güven hemde sıcak davranışlarından dolayı çok memnunuz.

Hur***** İ*****
1 Şub 2017 eklendi.

Biz Prof. Dr Osman Sönmez hocamızı 20.11.2014 tarihinde tanıdık. Bunun öncesinde Emirhanın mide bulantısı, kusma, karın ağrısı, ve bacak ağrısı şikayetleriyle Aile hekimine başvurduk ve orada yapılan testler sonucu Dörtçelik çocuk hastanesine sevk edildik. 10. 11.2014 tarihinde çıkan sonuca göre yatışımız gerçekleşti. 5 gün içerisinde araştırılan sonuçlara göre Emirhan'ın böbreklerinde sıkıntı olduğu ortaya çıktı. Araştırmalarımız sonucunda öğrendiğimiz referanslarla Prof. Dr. Osman sönmez, hocamıza randevu alarak gittik. Hocamız muayene sonrasında bizi Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesine yatışımızı gerçekleştirdi Burada hocamızın yapmış olduğu tetkikler ve araştırmalar sonucunda Emirhan inan'a Kronik böbrek yetmezliği tanısı konuldu. 28 Ay boyunca ayda en az iki kere düzenli bir şekilde giderek hocamızın her dediğini uyguladık. Bunun sonucunda Emirhan'ı diyalize vermeden 09.02.2017 benden alınan böbrekle nakilimiz gerçekleşti. Hocamızın mesleğinde güvenilir, başarılı, mütevazi, içten, samimi, bir babanın evlada olan sevgisi gibi yaklaşımı, hastalarını çocukları gibi sevmesi, şevkatli oluşu, ve her gittiğimizde bizleri güler yüzle karşılaması, bizim için hocamızın çok değerli bir hekim olduğunu buradan söylemek istiyorum. Biz ve emirhan hocamızı çok seviyoruz. ona çok minnettarız. Allah başımızdan eksik etmesin Ona ne kadar teşekkür etsek azdır. Sevgi ve Saygılarımızla.

Naz***** Ö*****
4 Eyl 2017 eklendi.

Cildimdeki güneş yanığımdan dolayı doktora başvurdum. Bana SLE olabileceğim söylenince fakülteye yönlendirildim. Orada Osman Dönmez hocamız ile tanıştık. Hemen gerekli testleri yaptı SLE'nin yanında Fmf ve romotoid artritte olduğunu keşfetti. 4 Yıl süren zorlu mücadelenin ardından Ailemin ve Osman hocamın desteği ile hayatımı düzene sokabildim. Hala daha osman hocamın denetiminde tedavi görüyorum. Osman hoca ile tanıştığım için çok şanslıyım. Doktorum değil ailem oldunuz. Size çok teşekkür ederim.

SP
Sel***** P*****
29 Tem 2017 eklendi.

İlk hamileliğimde öğrendim oğlumun hastalığını ilk teşhis operata ts ve böbrek yetmezliği, akciğer yetmezliği tanısı hoca koydu. Hocamız sayesinde hayata tutundu. Zor durumdaydık ve şu an 2,5 yaşında oğlum Osman Hoca Sayesinde. doktor gibi değil kendi çocuğu gibi yaklaşıp hastalarına. Onun hastası olduğumuz için kendimizi şanslı hissediyoruz. Şu an herşey yolunda hocamızın kontrolü altında. tedavimiz devam ediyor. Osman hocamıza çok teşekkür ediyoruz.

İlgi Alanları

Akut Böbrek İltihabı Akut Böbrek Yetmezliği Akut Glomerülonefrit Akut Periton Diyalizi Akut Poststreptokokkal Glomerulonefrit Akut Romatizmal Ateş Ankilozan Spondilit (İltihaplı Omurga Romatizması) Asit Baz Dengesi Bozukluğu Ateş Ayaktan Kan Basıncı Monitörizasyonu Bademcik Hastalıkları Bakteriüri (İdrarda Bakteri Bulunması) Bartter Sendromu Bebeklerde Gaz Sancısı (Colic) Böbrek Biyopsisi Böbrek Çıkım Darlığı (Üreteropelvik Bileşke Darlığı) Böbrek Genişlemesi Böbrek Hastalıkları Böbrek Nakli (Transplantasyonu) Böbrek Taşı Böbrek Ve İdrar Yolları Travması Böbrek Yetmezliği Büyüme Ve Gelişme Problemleri Çocuk nefrolojisi ve genel pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dermatomyozit Diyaliz Enürezis Faranjit Geçici Proteinüri Genetik Hastalıklar Gitelman Sendromu Glomerül Hastalıkları (Nefrit, Nefrotik Sendrom) Glomerulonefritler Goodpasture Hastalığı Hemodiyaliz Hemofiltrasyon Hemolitik-Üremik Sendrom Henoch Schönlein Purpura Glomerulonefriti Henoch-Schönlein Purpurası Hidronefroz (Böbrek Şişmesi) Hiperimmunglobulin D Sendromu Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği) İdiopatik Hiperkalsiüri İdrar Kaçırma (üriner inkontinans) İdrar Kültürü İdrar Protein Testi Idrar Yolları Iltihabı İdrar Yolu Enfeksiyonu İdrarda Kan İdrarda Protein İgA Nefropatisi İltihaplı Eklem Romatizması İnterstisyel Nefrit İşeme Bozuklukları İşeme Disfonksiyonu Juvenil Romatoid Artrit Kanlı İdrar (Hematüri) Kawasaki Hastalığı KBY Kronik Böbrek Yetmezliği Membranoproliferatif Glomerulonefrit Membranöz Glomerulonefrit Mesane Anormallikleri Nefridoz (Hidronefroz) Nefrit (Glomerül İltihabı) Nefrojenik Nefrokalsinozis Nefrolihtiazis Nefrotik Sendrom Nörojen Mesane (Mesane Felci, Spastik Mesane) Otozomal Dominant Polikistik Böbrek Hastalığı Periton Diyalizi Piyelonefrit Poliarteritis Nodosa Polikistik Böbrek Hastalığı Posterior Üretral Valv Proteinüri (İdrarda Protein Kaçağı) Psoriatik Artrit Reaktif Artrit Renal Replasman Tedavisi Renal Tübüler Asidoz Renal Tübüler Hastalıklar Sistemik Lupus Eritematozus Sistinüri Sjögren Sendromu Skleroderma SLE Üreteropelvik Darlık Üreterovezikal Darlık (Üreter Mesane Bileşke Darlığı) Üriner Anomaliler Üriner Sistem İnfeksiyonları Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı) Vaskülit (Damar Duvarı İltihabı) Vesikoureteral Reflü Vezikoüreteral Reflü (VUR, Böbrek Reflüsü) VUR (Vezikoüreteral Reflü, Böbrek Reflüsü) Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube