Prof. Dr. Ahmet Murat ÇAKMAK Muayenehanesi

Prof. Dr. Ahmet Murat ÇAKMAK Muayenehanesi

Ankara
5.0

Prof. Dr. Ahmet Murat ÇAKMAK Muayenehanesi kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

Prof. Dr. Ahmet Murat Çakmak

Çocuk Cerrahisi

,

Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

,

Çocuk Ürolojisi

En yakın müsaitlik ...
5.0
Prof. Dr. Ahmet Murat ÇAKMAK Muayenehanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Ürolojisi
Adres

Cinnah Cad. 46/2

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MA
Muz***** A*****
2 Haz 2020 eklendi.

çalıştığım resmi kurumun temsilcisi olarak onlarca hastayı Ahmet Murat ÇAKMAK hocamıza yönlendirdim.Hepsinden hocam.ile ilgili hastalarına ilgili ve müsbet bilgiler geldi.kurum.olarak hocamızı çoook seviyoruz sağolsun varolsun.

AT
Ayş***** T*****
12 Şub 2020 eklendi.

2014 yılında 1 yaşında büyük oğlumun hipospadias hastası olduğunu öğrendik. İki tane doktora götürdük biri tamamen işini ticarete dökmüş diğeri ise küçücük çocuğumu deney olarak kullanmaya çalıştı. Sonrasında ise Murat Hocamla tanıştık. Bize hipospadiası önce bizim anlayacağımız dilde anlattı bilgilendirdi, kafamızda hiçbir soru işareti kalmadan büyük oğlumu kendisine teslim ettik ve ameliyatını yaptı. Gereksiz hiçbir tıbbi müdahalede bulunmadı. Sonrasında kontrollerini yakından takip etti. Telefonla aradığımızda bile bıkmadan usanmadan ilgili davrandı. 2019 yılında ise küçük oğlum doğdu ve onunda hipospadias olduğunu öğrendik şükür ki Murat Hocamız vardı. Hemen kendisini aradım aradan 4 yıl geçmesine rağmen beni ve büyük oğlumu hatırladı. Küçük oğlumu da muayene etti ve 6 aylıkken ameliyatını yaptı. Bizim ailemizin mucizesidir Murat Hocam koşulsuz güvenilecek bir hekimdir. Allah bir değil binkere razı olsun başarıları daim olsun. Herşey için çok teşekkürler.

Yş***** Ş*****
27 Kas 2019 eklendi.

Oğlumun daha önce başka doktorlar tarafından birkaç hipospadiyas ameliyatı olmasına rağmen hiç bir iyileşme olmadı Prof. Dr. Ahmet Murat Çakmak sayesinde iyileşti hocama sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Yş***** Ş*****
27 Kas 2019 eklendi.

Oğlum daha önce başka doktorlar tarafından birkaç hipospadiyas ameliyatı olmasına rağmen hiç bir iyileşme olmadı Prof. Dr. Ahmet Murat Çakmak sayesinde iyileşti hocama sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

YY
Yaş***** Y*****
16 Şub 2019 eklendi.

Mükemmel bir insan. Değerli bir hekim. Torunumun apandisit ameliyatı nedeniyle tanıdık Ahmet Murat hocayı. Torunumun ameliyatı öncesi ve sonrasındaki yakın ilgisi bizi çok memnun etti. İyikide tanıdık hocamızı. İyi bir hekim iyi bir dost edindik. Allah uzun ömür versin güzel hizmetlerinde devam etsin inşaallah. Yalnız torunumla bir konuda anlaşamadılar. Ahmet hocam koyu bir Fenerli Torunum da Galatasaraylı. ?

GD
G.***** D*****
30 Oca 2019 eklendi.

Önceden 5 defa ameliyat oldu düzeltemediler oğlum hipospadians hastası sonra Ahmet Murat Çakmakla tanıştık oğlumun ameliyatını yaptı düzeltti. Allah'a şükür tanıştık çok mutlu etti bizi Allah'ta onu mutlu etsin. Hipos hastası olanlara tavsiye edebileceğim tek doktor çok teşekkür ederim elleriniz dert görmesin.

Y.***** İ*****
26 Oca 2019 eklendi.

Ahmet Murat Çakmak Hocamla 20.04.2015 yılında yollarım kesişti. 2 yaşındaki oğlumun hipospadias olduğunu öğrendim. Ve araştırmaya koyuldum. Araştırmalarım sonucunda belirttiğim gibi hocamla tanıştık. 28.04.2015 ameliyatımız yapıldı çok başarılı geçti. Kontrollerimiz bugüne kadar düzenli yapıldı ve son olarak 26.01.2019 da sünnetimiz yapılarak bu serüvenimiz sona erdi. Çok şanslıyız ki Murat hocamla tanıştık. Bir sağlıkçı olarak gözünüzü kapatarak hocama güvenebilirsiniz. İlgisi alakası hekimliği ve en önemlisi insanlığı için sizlerin huzurunda da teşekkürü bir borç bilirim.

TT
T.***** T*****
17 Oca 2019 eklendi.

Biricik oğlumuzun doğumundan sonra pipisinde farklı bri durum tespit ettikten sonra hipospadias olduğunu öğrendik. Detaylı doktor araştırması yaptıktan sonra Prof. Dr. Ahmet Murat Çakmak hocamın bu konu üzerinde çok başarılı ve detaylı çalışmalar yaptığını öğrendik. Daha sonra Murat Hoca sayesinde çocuğumuz başarılı ameliyat sonucu günlük yaşamına rahat bir şekilde döndü. İlgi alaka ve her türlü yardımları için çok teşekkür ederiz.

TA
T.***** A*****
22 Oca 2019 eklendi.

Oğlumun hipaspadias ameliyatını yaptırmak için yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda bu ameliyatı Prof.Dr. Ahmet Murat Çakmak hocamızın iyi yaptığı ve bu işte işinin en iyilerinden olduğunu öğrenmemiz üzerine kendisi ile tanıştık. Ameliyatımızı kendisi yaptı. Oğlum şuanda çok iyi durumdadır. Hocamın işinde iyi olduğu kadar insanlığı ve güler yüzü ile bizleri hep mutlu etmiştir. İyi ki tanımışız. İyi ki varsınız.

KG
K.***** G*****
21 Oca 2019 eklendi.

Sayın hocam oğlumun magamatus olduğunu öğrendikten sonra tanıştık. İlk muayenesinden tutunda ameliyatı ve kontrolleri ile birlikte çok zaman ayırıp çok başarılı bir ameliyat yapıp kontrollerde bu şekilde titizlikle yapıp ilgisinden ve başarısından dolayı çok teşekkür ederim. Murat Çakmak hocama sevgiler.

İlgi Alanları

Apandisit Böbrek Çıkım Darlığı (Üreteropelvik Bileşke Darlığı) Çocuk Hidroseli (Su Fıtığı) Çocuklarda Fıtık Çocuklarda Varikosel Genel Çocuk Cerrahisi Gömük Penis Hatalı Sünnet (Sünnet Hatası) Hidronefroz (Böbrek Şişmesi) Hipospadias (Yarım Sünnet,Peygamber Sünneti) Hipospadias (Yarım Sünnet) Hipospadias (Yarım Sünnet) Ameliyatı İnmemiş Testis İnterseks Kasık Fıtığı Kordon Kisti Küçük Penis (Mikropenis) Makatta Çatlak (Anal Fissür) Nefridoz (Hidronefroz) Over (Yumurtalık) Kisti Penis Eğriliği Peygamber Sünneti (Hipospadias) Retraktil Testis (Utangaç Testis) Su Fıtığı (Çocuk Hidroseli) Sünnet Up Darlık Vajina Dudaklarının Yapışık Olması (Labial Yapışıklık) Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube