Özel Neolife Tıp Merkezi

Özel Neolife Tıp Merkezi

İstanbul
5.0

Kurumumuzda toplam 2 doktor bulunmaktadır.

Op. Dr. Gonca Saraç

Kadın Hastalıkları ve Doğum

5.0
Uzm. Dr. Roman İbrahimov

Radyasyon Onkolojisi

Özel Neolife Tıp Merkezi

Onkolojik uygulamalarda; ulusal, uluslararası kalite standartlarında, yurt içi ve yurt dışında birçok merkezde hizmet veren referans bir kurum olma vizyonu ile çıktığımız yolda 2011 yılında ISO 9001-2008, 2013 yılında ise JCI akreditasyon sertifikalarını alarak sunduğumuz sağlık hizmetinde kalitemiz tescillenmiştir. Merkezimiz 2016 yılında yapılan JCI denetimi ile yeniden akredite edilmiştir. Merkezimiz onkolojik tedavi hizmetlerindeki başarısı ile dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen hastalara da her türlü tanı ve tedavi hizmeti sunmaktadır. Uluslararası Hasta Hizmetleri bölümümüz farklı ülkelerden gelen hastaların konaklama, tercüme, transfer gibi ihtiyaçları için 7/24 hizmet sunmaktadır. Ekimiz, hasta ile ülkesindeki ilk iletişimden, İstanbul Neolife’a gelişi, tanı ve tedavi hizmetlerini alması ve ardından ülkesine dönme sürecine kadar her noktada profesyonel şekilde, titizlikle ilgilenmektedir. İstanbul Neolife modelinin Türkiye’de ulaşmış olduğu başarılı profil ile 2013 yılı sonunda Romanya Bükreş’te ikinci Neolife Tıp Merkezi açılmış, 2016 yılında ise Romanya Yaş'ta Neolife Vital adını verdiğimiz yeni merkezimiz hizmete girmiştir. Attığımız bu adımlar ile uluslararası platformda belirlenen hedeflere bir adım daha yaklaşılmıştır. Hedefimiz; ulaşılmış olan başarının, hizmet kalitesinin ve elde edilen hasta-hekim memnuniyetinin artırılarak sürdürülebilirliğini sağlamaktır. Komşu coğrafyada açtığımız irtibat ofisleriyle hedeflenen bilinirliğe ulaşma çalışmaları devam etmektedir.

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Radyasyon Onkolojisi
Adres

Nisbetiye Mahallesi Yücel Sok. No:6 1. Levent,

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
PB
Pın***** B*****
18 Şub 2016 eklendi.

Gonca Hanım'ın yedi yıldır hastasıyım. Konusuna hakim olmasının dışında, sakin, anlayışlı ve sabırlı yapısı, güler yüzlü olması, muayene sürecinde yaptığı işlemleri size anlatması, sorularınıza tatmin edici ve anlaşılır cevaplar vermesi güven vermektedir. Doktorum olduğu için şanslı ve mutluyum.

İlgi Alanları

Adenokarsinom Akciğer Ca Beyin Tümörü Doğum Kontrol Gastrointestinal Sistem Kanserleri Gebelik Gebelikten Korunma Yöntemleri Gırtlak Kanserleri Hormonal Bozukluklar Kanama Bozuklukları Kısırlık / İnfertilite Menopoz Menstrüel Siklus Mide Lenfoma Multiple Myeloma Polikistik Over Radyoterapi Sezaryen Smear Testi Spiral Testis Kanseri Tüp Bebek Üreme Endokrinolojisi Vajen Ca Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube