Kalaycı Diş Polikliniği (MUŞ)

Kalaycı Diş Polikliniği (MUŞ)

Muş
5.0

Kalaycı Diş Polikliniği (MUŞ) kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

Dt. Levent Kalaycı

Diş Hekimi

En yakın müsaitlik ...
5.0
Kalaycı Diş Polikliniği (MUŞ)

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Diş Hekimi
Adres

Kültür Mahallesi 164. Sokak No:4/1

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
1 Ağu 2023 eklendi.

Kendisi gayet ilgili ve alakalı işinin ehli aradaki bağı tedavi süresince hiç koparmıyor

EK
Erd***** K*****
7 May 2023 eklendi.

Gerek kişiliğiyle gerek tecrübeli ve başarılı bir hekim olmasıyla beş yıldızdan fazlasını hakediyor. Güvenle tedavi olabileceğiniz sihirli bir el. Kendisine sonsuz teşekkürler..

EK
Erd***** K*****
6 May 2023 eklendi.

Eli çok hafif,Çok sevgi dolu, hastasıyla birebir ilgilenen, merhametli, mükemmel bir doktorsunuz. Her şey için teşekkür ederim. Ellerinizden öperim hocam.

21 Şub 2023 eklendi.

Tedavi ücretinin, tedaviye başlamadan önce ödemelerin nasıl yapılması gerektiğinin karara bağlanması halinde anlaşmazlıkların önüne geçilebileceği kanaatindeyim. Mesela bize ilk görüşmede diş sipariş edilinceye kadar tedavi ücretinin yarısını ödememiz gerektiği söylendi. Sipariş gününe kadarYarısından fazlasını ödediğimiz halde, sipariş tarihinde tekrar para ödememiz gerektiği söylendi. Hatta para ödemez iseniz sipariş yapamayız gibi algıladım. Bende kendimi hastadan ziyade müşteri gibi görmem gerektiği kanaatine vardım. Bir ödeme takvimi belirlenmediği için. Tedavi süreci içinde belki daha önce den tamamlamayı düşünüyoruz.

İlgi Alanları

20'lik Diş Çekimi Çene eklemi ağrıları Çocuk Diş Sağlığı çocuklarda diş ağrısı Çocuklarda Diş Enfeksiyonları Çocuklarda Süt Dişi Dolgu-Kanal-Tedavi Planlamaları Çocukluklarda Diş Çürükleri Çürük ve Ağrılı Dişlerin Çekimsiz Tedavileri Diş Çürüğü Diş Eti Tedavisi Diş Hekimi Muayenesi Diş İltihabı Diş Kaplama Diş Kırılması Diş Köprüsü Diş Protez Bakımı Diş Protezi Diş Renk Bozuklukları Diş Sıkma Diş Taşı (Tartar) Diş Travmaları Diş X-Ray Dişeti Kanamaları Endodonti (Kanal Tedavisi) Estetik Diş Hekimliği Estetik dolgu Estetik Kompozit Dolgu Estetik Zirkonyum Flor Uygulamaları Full Porselen Gebelik Dönemi Ve Sonrası Diş Sağlığı Gece Plağı Genel anestezi/sedasyon altında diş tedavileri Gömülü 20'lik diş çekimi Hamilelikte Diş Hekimliği Hassas Bağlantılı Protezler Hollywood Smile Implant protez Inlay - Onlay (Porselen Dolgu) İnley-Onley Kanal İçi Fiber Post Uygulaması (Üst Kısmı Tamamen Çürümüş Dişlerin Kurtarılması) Kanal Tedavisi Hariç Dolgular Kanal Tedavisi Yenileme Kök Kanal Tedavisi Kompomer Dolgu Kompozit Dolgu Kompozit Lamina Kompozit Lamine Köprü Koruyucu diş hekimliği Kuafaj(Sinir Koruması) Küretaj Lokal Anestezi Overdenture Protezler Overlay Parmak –Dil Emme Gibi Alışkanlık Önleyici Apereyler Parsiyel (Bölümlü) Protez Pembe Estetik Periodontal Tedavi Protez Şeffaf plak tedavisi Süt diş dolgusu Süt Dişi Çekilmesi Süt Dişi Kanal Tedavisi Tam diş protezi Üç Boyutlu Gülüş Tasarımı Yer tutucu uygulamaları Zirkonyum Zirkonyum Kron Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube