Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz

Fizyoterapi - Adana

Postür (Duruş) Bozuklukları, Kuru İğneleme, Manuel Terapi ve Bantlama

Randevu Al 0 (850) 474 36 99 Soru Sor

Uzmanın Adresi (2)

  Seyhan, Adana
CENTRAL SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Servis Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT
Hurmalı, 34008. Sk. No:39,  Seyhan, Adana
Central Sağlıklı Yaşam Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Servis Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT

Tuğçem Gözüyılmaz Hakkında

Tuğçem Gözüyılmaz Kimdir?

Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz, Fizyoterapi alanlarında faaliyet göstermektedir. Tuğçem Gözüyılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
  • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
  • Postür (Duruş) Bozuklukları
  • Kuru İğneleme
  • Manuel Terapi ve Bantlama
  • Omurga Rehabilitasyonu
  • Omuz Eklemi Ağrısı
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Hobiler
  • Pilates
  • Yoga
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 36 99

Tuğçem Gözüyılmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz ile nasıl iletişime geçerim?
Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 36 99

Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz CENTRAL SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ Central Sağlıklı Yaşam Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz Fizyoterapi, uzmanıdır. Kas-iskelet sistemi rahatsızlıklarının akut subakut ve kronik dönem tedavileri, Manuel Terapi, Sportif ve ortopedik sakatlıkların preop ve postop rehabilitasyonu, Spor sakatlıklarına yönelik bantlama ve bandaj uygulanması, Spina Bifida, Skolyoz Tedavisi, Ortopedik rehabilitasyon, Ortopedik operasyon sonrası erken dönem rehabilitasyon, Nörolojik rehabilitasyon, Manuplasyon ve Mobilizasyon Teknikleri alanlarında hizmet veriyor ve Postür (Duruş) Bozuklukları, Kuru İğneleme, Manuel Terapi ve Bantlama, Omurga Rehabilitasyonu, Omuz Eklemi Ağrısı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz için muayene ücreti nedir?
Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Fzt. Tuğçem Gözüyılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Uzmandan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.