Fzt. Selin Top, Aydın, Fizyoterapi

Fzt. Selin Top

Fizyoterapi - Aydın

Bel Fıtığı, Boyun Ağrısı, Boyun Fıtığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Türkmen Mahallesi 301. Sokak No:1/3 Tükel Apartmanı, Kuşadası, Aydın  Kuşadası, Aydın
Kare Danışmanlık

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Uzman Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ge..tintaş

Oğlum serebral palsili Selin hanım ile gerçekten çok yol kat ettik işinde çok iyi profesyonel bir fizyoterapist oturamayan oğlum oturmaya başladı gerçekten tavsiye ederim 25-07-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Fzt. Selin Top tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Fzt. Selin Top kimdir , telefon numarası nedir?
Fzt. S Top ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Fzt. Selin Top için nasıl randevu alabilirim?
Fzt. S Top şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Fzt. Selin Top nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Fzt. Selin Top Kare Danışmanlık bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Fzt. Selin Top hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Fzt. Selin Top Fizyoterapi, uzmanıdır. Kuru İğne (Dry Kneedling) Uygulamaları, Lenf Ödem tedavisi, Sportif ve ortopedik sakatlıklara yönelik osteopathy ve manual therapy uygulaması, Siyatik tedavisi, Pelvik Taban Rehabilitasyonu, Pelvik Taban Rehabilitasyon, Ortopedik rehabilitasyon, Ortopedik operasyon sonrası erken dönem rehabilitasyon, Manuplasyon ve Mobilizasyon Teknikleri, Manuel Terapi ve Bantlama alanlarında hizmet veriyor ve Bel Fıtığı, Boyun Ağrısı, Boyun Fıtığı, Migren, Bel Ağrısı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Fzt. Selin Top için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Fzt. Selin Top muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Fzt. Selin Top hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Fzt. S Top ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Fzt. Selin Top hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Fzt. S Top hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.