Fzt. Murat Dirildir, Giresun, Fizyoterapi

Fzt. Murat Dirildir

Fizyoterapi - Giresun

Kromozom anomalileri (Motor gelişim takibi), Yüz Felci, Uzay Terapi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

teyyaredüzü mah. fizik tedavi hastanesi  Giresun, Giresun
fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Fzt. Murat Dirildir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Fzt. Murat Dirildir kimdir , telefon numarası nedir?

Fzt. M Dirildir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Fzt. Murat Dirildir için nasıl randevu alabilirim?

Fzt. M Dirildir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Fzt. Murat Dirildir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Fzt. Murat Dirildir fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Fzt. Murat Dirildir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Fzt. Murat Dirildir Fizyoterapi, uzmanıdır. Brachial Plexus, Down Sendromu, Duyu Terapi, Fizik tedavi, Kas Hastalıkları, Kas-iskelet sistemi rahatsızlıklarının akut subakut ve kronik dönem tedavileri, Ortopedik operasyon sonrası erken dönem rehabilitasyon, Pediatrik Rehabilitasyon, Skolyoz tedavisi, Spina Bifida alanlarında hizmet veriyor ve Kromozom anomalileri (Motor gelişim takibi), Yüz Felci, Uzay Terapi, Tortikollis, Spina Bifida hastalıkları konusunda çalışıyor.

Fzt. Murat Dirildir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Fzt. Murat Dirildir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Fzt. Murat Dirildir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Fzt. M Dirildir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Fzt. Murat Dirildir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Fzt. M Dirildir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.