Psk. Ezgi Doğan, Yalova, Psikoloji

Psk. Ezgi Doğan

Psikoloji - Yalova

2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı, Agorafobi, Aile danışmanlığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..ın

Gerçekten içten, samimi, ilgili ve en önemlisi güvenilir olmasından ötürü çok ama çok teşekkür ediyorum. İlk psikolog deneyimimdi ve gerçekten çok memnun kaldım ? tavsiye ediyorum ?? 19-12-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Ezgi Doğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Ezgi Doğan kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. E Doğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Ezgi Doğan için nasıl randevu alabilirim?
Psk. E Doğan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Ezgi Doğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Ezgi Doğan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Ezgi Doğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Ezgi Doğan Psikoloji, uzmanıdır. Good enough zeka testi, Koçluk hizmetleri, Kişisel gelişime yönelik psikoeğitimler, Kişisel gelişim, Kaygı bozuklukları, Kariyer koçluğu, İlişki terapisi, İlişki terapisi, Grup terapisi, Kognitif Davranış Terapi alanlarında hizmet veriyor ve 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı, Agorafobi, Aile danışmanlığı, Aile İçi İletişim Sorunları, Aile Terapisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Ezgi Doğan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Ezgi Doğan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Ezgi Doğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. E Doğan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Ezgi Doğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. E Doğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.