x
Etiketler \ Y \

yüz üstü yatma

Çocuk Gelişim Uzmanı Emine ERGÜN

ÇOCUĞUM ÜSTÜN YETENEKLİ Mİ Üstün yetenek doğuştan getirilen bir özelliktir ve bu yeteneğe sahip olan çocuklar yaşamlarının erken dönemlerinden itibaren bazı ayırt edici özelliklere sahiptirler. Bir... Devamı »

Uzm. Psk. Mustafa Varol YORULMAZ

-Bugün seni gülümseten ne oldu? -Bugün seni üzen ne oldu? -Bugünyeniöğrendiğinşey neoldu? Aslında bu çok basit bir sohbet ama birçok amacı var: Öncelikle, busohbetsayesinde çocuklarımıza nasıl... Devamı »

Prof. Dr. Murat DAYANÇ

ÜSE Nedir? Üriner sistem böbrekler, idrar kanalları (üreterler), idrar torbası (mesane) ve idrar yolundan (üretra) oluşur. İdrar yolu enfeksiyonu ise üriner sistem de bakteri çoğalması ve durumun oluşturduğu... Devamı »

Prof. Dr. Fatih TUNCA

HORMON SALGILAYAN BÖBREKÜSTÜ BEZİ KİTLELERİ Böbreküstü bezi temelde korteks adlı bir dış tabaka ve medulla adlı bir iç tabakadan oluşur. Bu iki katmandan çok sayıda hormon salgılanır. Bu tabaklardan... Devamı »

Op. Dr. Abidin Egemen İŞGÖREN

Böbrek üstü bezi ve görevleri “Adrenal” adı verilen böbrek üstü bezleri üçgen biçimini andıran iç salgı bezleridir. Anatomik olarak böbreklerin hemen üstlerinde bulunduklarından bu adı alan böbrek üstü... Devamı »

Op. Dr. Evren HELVACI

Meme büyütme ameliyatı yaptırmak isteyen kişilerin sıklıkla karşılaştıkları bir cümledir : ‘ protez ameliyatını kas altı mı kas üstü mü yaptıracaksın?’ Son dönemde çoğu hastam bu konuyu araştırıp karar... Devamı »

Dt. Vehbi ZAFER

Bu kaplamalar implant yerleştirildikten hemen 1 gün sonra implantların üzerine yapıştırılan, hastanın kendisinin takıp çıkaramadığı kaplamalardır. İmplant Üstü Geçici Protez Yapıldıktan Sonra Dikkat... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 7 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 7724 kayıt bulundu.